bugün

bana göre cesur olan kızlardır. bir süre sonra içlerinde tutamadıkları duyguları alacakları cevap ne olursa olsun açıklarlar.
Beni bulmasi gereken kızdır.

Götü kalkik degildir.
özgüveni yüksek kızdır. böyle her boku erkeklerden beklemez. gerçi topluma göre basit kızdır ama siktir et toplumu.
Yaptık öyle bi hata. Yapmaz olaydık. O adımı attığın an karşıdakinin egosu tavan yapıyor. Tavan değil resmen gökyüzü. Yani diyeceğim o ki böyle şeylere hiç gerek yok. Erkekler de adım atmasın yerinde saysın kızların da erkeklerden az kalır yanı yok. Böyle devam aynen.
görsel

Yoksa gerçek değil misin,
Yoksa bir hayal misin, ömrümde gezinen,
Ruhumu tırmalayıp
Bedenimde inleyen.
Söylesene;
Gerçek misin
Sen?

(ismet Barlıoğlu)

ilk adımı atan kızlar mesaj kutusunu yeşillendirsin.
Bu işlerin ilk adımı olmuyor malesef, bir şekilde oluyor eğer olacaksa. Kimin ilk adımı attığı önemli değil. Hem ilk adım ne ki? Masum bir gülüş mü?
belki de erkek imam hatip çıkışlıdır (bkz: swh)
yok lan bu ilk adımı atan kızlar tehlikelidir, muhtemelen başka birinden olan acılarını sizden cıkarır sonra da kaçarlar.
inanmayın.
eğer gerçekten seviyorsa gururunu satıp yapacak kızdır. ha ama karşılık bulamamasının üzücülüğü ayrı.
özgüveni olan, eğitimli, dayatılmaları aşmış, olgun kızdır. kızdır da nerde lan bu kızlar?
Sevmişsem eğer ilk adımı atarım. Ne kaybederim ki en fazla yanlış bi insanı hayatıma girmeden şutlamış olurum.
vardır elbet ama iyi niyetli değildir bir çıkarı vardır bi bit yeniği vardır kesin.
erkeklerin görmeye alışık olmadığı kızlardır. bu yüzden garip karşılanır. alışmışız kızların köpeği olmaya, peşlerinden koşmaya. onun için bize garip gelir.

köpek seven kızlar eqlesin.
Bugüne kadar bir kişi oldu ilk adamı bana atan. Bir tek de o benim hayatıma dokunabildi. Şimdi hayatımda değil. Ancak şunu anladım. Sevmek Tamam güzel ama sevilmek çok daha farklı bir olay.
bir zamanlar mutlaka ' asla ilk adımı atmam abi' diyen kızdır. Lakin yaşlanınca geçer.
Aferin onlara gayet normal bisey.
Yürümeye yeni başlamış minnoş kız bebeklerdir.
en sevilen kız modeli, çoh datlılar.
ilk adımsa 1.5 - 2 yaşlarında olabilirler.
Mutlu, keşke demeyen özetle cesur kızlardır. Ne istediklerini biliyorlardır ve bunu yapabilecek güçleri vardır. Sadece bu başlık altında sınırlı olmaksızın.
yoktur.

bana hep emekliyerek geldiler adım atmayı ben öğrettim...
Türkiye'de eğer çenesi düşük birinin eline düşerse orospu damgası yiyecek kızlardır. Adam gibi adam kızlardır. Varsa kötü davranmayın. iyi kızlara komple kötü davranmayın.
Birinden hoşlanınca saklama gereği duymayan, bundan utanmayan kızlardır.
Olması gereken kızlardır.

Nereye kadar kaçan kovalanır oynayacaksınız ki mutlu olabilecekken?

Ben şahsen birinden hoşlanınca hemen "memeni aç." diyerek hoşlandığımı belli ederim. Hayat çok kısa arkadaşlar.
ilk adımı atmaktan çekinmemek lazım. Herşeyi de karşı taraftan beklemek saçma.
erkek yapınca "helal olsun", dişi yapınca "vay namussuz" diyen zihniyetin garipsediği dişiler.
böyle bozuk bir zihniyete sahip olmayan bir erkeğe ilk adımı atarlarsa mutlu sona ulaşma şansları yüksektir.
güncel Önemli Başlıklar