bugün

(bkz: evlilikte yaş farkı)
Askerin ilişkilere müdahalesi ile ilgisi olduğunu düşündüğüm fark. Çok haber izledim. (bkz: yüksek askeri şura)
En fazla artı eksi 4 olması kanaatindeyim.
Kız erkekten 2 yaş büyük olsun en fazla.
Erkek de en fazla 4 yaş büyük olsa mis gibi anlasirlar diye düşünüyorum.
Kuşak farkı olmasın ya dikkat edin böyle şeylere gençler.
ilişkide önemli olan şeyin yaş farkı değil karakter-olgunluk farkı olduğunu düşündüğüm durumdur.
Kadın tecrübeli ise güzel olur.
Ben yaşıtım kimseden hoşlanmadım hep 4-5 yaş büyüklerden hoşlanıyorum anormal mi?
kadın erkekten büyük olmamalı diye düşünüyorum. çünkü erkekler kadınlara göre geç olgunlaşıyor.
En fazla 1 yada 2 yaş erkek büyük olucak.
En az 12 olması gerektiğini düşünüyorum.
Şahsımca aşk varsa pek de sorun olmayacak durum.
(bkz: 12 5 falan)
Ben bu konuda çok büyük konuşuyorum özellikle kendinden 12-13 yaş büyük adamlarla evlenen arkadaşlarım hakkında. Korkuyorum başıma gelecek diye. Bence en fazla 5. O da aşırı büyük göstermiyorsa yanımda.
ulan neden böyle baslıklar benim karsıma cıkıyor acaba dedirten baslık. yarama tuz basmak falan mı? bu konu hakkında söyleyebileceğim cok sey var ama susma hakkımı kullanıyorum hakim bey. bilmek isteyenler mesaj atabilir.
Cocukluk etmedikten sonra pekte önemli değildir,siz gözüne sokarsınız o götünden anlar sevgiyi.
kızlar çabuk olgunlaştığı için gayet normal bir şey.
3 yaşa kadar kadın da erkek büyük olması normal.
10 yaşa kadar tümlenebilecek farktır. istisnalar da kaideyi bozmayıversin canım.
Eğer gerçekten seviyorsanız yaş farkının bir önemi yoktur ama buna sapıklıklar vs. Dahil değildir. Sapıklık uğruna evlenecekseniz o sizin hayvanlığınızdır. Bu gibi başlıklarla da milletin tepkilerini öğrenmeye çalışırsınız. Boş iş. Yaşı falan siktir edin. Eger bir gün gerçek aşkı bulursanız onu kaybetmeyin. Unutmayın aşkın yaşı olmaz. Evet.
Bir kadin olarak 4 yaş büyüktüm.
Yine ayni psikopatliklar yasandi yani ne daha az ne daha cok.

Fazla takilmayin.
olgunlaşamamış çocuk ruhlu kızların, "kesinlikle erkek daha büyük olmalı çünkü çok geç olgunlaşıyorsunuz yeaaa..." diye haykırmasıyla sağlanan yaş farkıdır. tamamen gereksiz bir bahanedir. erkek daha küçükte olabilir kızdan,aynı yaşta da olabilirler. insanların olgunluğunu yaşadığı yıllar değil, yaşadığı tecrübeler belirler. 15 yaşında olmasına rağmen 45 yaşında adam olgunluğunda bir teenager tanıyorum.

edit: imlâ
Kesinlikle erkek büyük olmalı yada aynı yaşta sevgilim benden küçük olsa kuzum derim.
bazen kaç olursa olsun fark, erkek anlayissiz olursa olmuyor. otorite de bir yere kadar, her an her isteginizde elde ettiginiz için sizi sevenleri, üzmekten baska bir boka yaramiyorsunuz... ilk önce dinlemeyi bileceksin, kırmayacaksın istedigin gibi.. ama ne söylesen nafile.
5 ideal gibi ...
En fazla 10 dur.
Çok Aşk varsa 12-13 Yaş da olabilir.
Bazen güzel oluyor o kuşak çatışmasını önleyebilirseniz.