bugün

survivor hasan ın turabi yaptığını, ilber ortaylı engin ardıç yapmıştır. turabi gerçekleri duyunca ve zekası yetmeyince çirkefce saldırmaya başlamıştır. engin ardıç ta aynı durumda saldırıya geçmiştir.
engin arınç isimli hökümet şeysi. bok at izi kalsın kampanyası bunların en sevdiği entelektüel çıkış olduğundan olsa gerek aşağıda ki yazıyı yazmış.

--spoiler--
"ilber Ortaylı, sağolsun, bana cevap vermiş. Hakkımda söyledikleri aynen şöyle:

"Bir tane herif var, eski solcu, alkolik, geri zekâlı... O da konuşuyor... Git başka tarih kitabı oku hayvan... Baban seni Fransız okuluna yollamış, lisan biliyorum diyorsun, git başka dilde oku..."

Kendisini mahkemeye verip parasını almayacağım, korkmasın. Böyle bir saldırıya karşı savunma yapmayı bile zül sayarım.

Fakat şaştım. Ben onu hep hanımefendi sanatçı olarak bilirdim, cadaloz bir mahalle karısı düzeyine inmiş. Ayıp olmuyor mu kız abla?
--spoiler--
lüzumsuz aklınca laf sokmuş! zerre mantık yoktur yazısında.
ergin arınç'ın IQ seviyesinin olmadığını gösteren bok at izi kalsın çıkışı. ilber ortaylı'nın bir tane kızı var.
gerçi bu modellerin alayı böyle. engin arınç gibiler nihat doğan'ın köşe bulmuş halidir.
(bkz: ilber ortaylı ya gaysin diyen köşe yazarı)
Çooh ayıp ediyonuz amünüm.
gerizekalı bir alkolik olduğunu kabul eden bir toparlaktır.
lisedeki laf sokma yarışına dönmüş bu iş.
sözde yazarlık yaptığı gazete tuvalet kağıdı olduğundan, yazıyı sıçarak yazan köşe yazarı.
ilber ortaylıda hadepe oy vermeye davetlidir. gayları kötülemeye son vermek için oylar yine hadepe
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar