hastası için emek veren doktorlar hemşireler att'ler dövülür ve öldürülürken, ufacık cezalar ile yırtarlarken iktidarda akp vardı.
görsel
hukuk katledilirken,
eğitim ve sağlık özelleştirilirken,
ülke parsel parsel satılırken,
insanlar birbirlerinden nefret edecek şekilde kutuplaştırılırken,
devlet malı yandaşlara peşkeş çekilirken,
zenginle fakir arasındaki uçurum giderek katlanırken,
onca insan polis tarafından öldürülüp, pişkin pişkin "emri ben verdim" denirken,

iktidarda akp vardı. ya da malum zatı da koyabilirsiniz aynı şey neticede.
buradaki çoğu bebe dünyaya gözlerini açtığında iktidarda akp vardı.
Terör sorunu bitti demiş ruhsuzun biri.

95'den akp iktidarina kadar 0 şehit, 2002 den sonra günümüze kadar ise 2 bölüge yetecek kadar şehiT.

Terör sorunu bitti tabi, adamlar mecliste amk.

Terör bittiyse, barış sağlandıysa, akp rozetinle vanda dolaş, 15 dk veriyorum sağlığının elden gitmesine.

Terör bitti evet, nerdeyse heykelini dikicekler.

Terör bitti evet, kurdistanin haritasi çizildi evet.

Inadina akp ! Diye slogan zaten, çaresizliğin semboludur.

Akp'liler ne zaman tükenecek ?

Tayyip bittiğinde.

Bu olay vuku bulduğunda herkesi "eski" partisine dönerken görebilirsiniz, top işaretleri arasında.
gezi olaylarında onlarca çocuk ölürken akp vardı.
ülke kemalist zihniyetten kurtulduğunda ak parti vardı.

kendilerinden başkalarını 2. sınıf vatandaş olarak görenler azalarak bittiğinde ak parti vardı.

--spoiler--
Çeşme'de tesettürlü mayo ile denize giren Hatice Şenocak ve çocukları asker eşinin saldırısına uğradı.

izmir'de öğretmenlik yapan Hatice Şenocak, tesettürlü mayoyla Çeşme sahilinde denize girmek isteyince, plajda başka bir kadının sözlü ve fiziksel şiddetine uğradı.

'ÖRÜMCEK DENiZi KiRLETiYORSUN'

Şenocak, başından geçen çirkin saldırıyı Yeni Şafak'a anlattı. Çocuğuyla birlikte yüzmek istediğini söyleyen Şenocak, "Adının Birsel Pehlivan olduğunu sonradan öğrendiğim kadın, 'örümcekler, utanmıyor musun denizi kirletmeye, Atatürk Cumhuriyetini kirletiyorsunuz' diye bağırarak hakaretler etti. Yanımda çocuğum vardı. Onlara, bari çocuğumu sahile çıkarayım dediysem de dinlemediler. Beni tartaklayarak sahile çıkarmaya çalıştılar. Jandarmayı çağırdık. Jandarmaya da 'ben asker karısıyım, hiçbir şey yapamazsınız' dedi.

SEN DE MAYO GiYECEKSiN

Pehlivan'ın küçük oğlunun koluna tırnaklarını geçirdiğini anlatan Şenocak, "Ardından jandarma çağırdık, geldi. Jandarma iyi niyetliydi. Kadın 'ben asker karısıyım Bunlar böyle denize girmeyecek' dedi. Jandarma da çaresiz kaldı" şeklinde konuştu.
--spoiler--

bu orospuçocuğu zihniyetin artık söz sahibi değil. bu pislik zihniyet artık durumun farkında. ülkeyi kendi malıymış gibi sanan bu orospuçocukları artık bitiyor.

ekonomik kriz zamanını " yeaa ülke krizdeydi ama keyfimiz yerindeydi" diye ananların yavaş yavaş ortadan kaybolduğu zaman ak parti vardı.

ikna odaları kalktığı zaman ak parti vardı.

şimdi bırakın türlü projelerle, vaadlerle oy toplamaya çalışmayı.

biliyoruz ki tekrar söz sahibi olduğunuzda bu günler geri gelecek. ve sesini çıkaranı hain ilan edeceksiniz.

şimdi siktirin gidin.
bu ülke de bakan 700.000 liralık saat taktığında

yolsuzluk operasyonlarının üzeri örtüldüğüde

kuran-ı kerimle dalga geçildiginde

ananı da al git dendiğinde

milletin a.. s... dendiğinde

devletin mallarını yandaşlara peşkeş çekildiğinde

bu ülkede akp vardı efendiler..
ben anlamıyorum dediğimde de aynı durum vardır. herkes muhalefet amına koyim %46 dan aşağı oy oranı yok iktidar partisinin. ben gerçekten ya gerizekalıyım ya da insanlar samimiyetsiz ve yalan söylüyorlar.
ülke bölünürken....
Teröristlere peşkeş çekilirken dağdan davul zurna ile karşılanırken AKP vardı. (Terör sorunu bitmedi arkadaşım durdu şimdilik. Verilen sözler yerine getirilmediği takdirde tekrar hortlayacaktır. Bunu bilin.. )
chp nin müslümanlara zulmü bitirildiğinde akp vardı.

35 yıllık terör sorunu bittiğinde akp vardı.
akp'nin emir eri mit, suriye'deki teröristlere tırlar dolusu silah-mühimmat taşırken iktidarda akp vardı.
görsel
istihdamı sabit tutup, üniversite kontenjanlarını über seviyeye çıkararak eğitimde çok ilerdeyiz dendiğinde iktidarda AKP vardı.
görsel
görsel şeklinde örnekleri çoğaltılabilir.

http://www.iktidardaakpva...PSKuZ2G5MUCFQTlwgodH3AAdQ
kırım savaşını kaybettiğimizde akp iktidarda yoktu. olsaydı kaybeder miydik hiç.*
Bu milletin amına koyacağız diyen adam nükleer santral ihalesini aldığında akp vardı.
KOCASINDAN BOSANMIS, YUZDE %40 SAKAT RAPORU OLAN, MUHTARDAN FAKIR KAGIDI ALAN ANNEME YESIL KART VERILMEDIGINDE AKP VARDI,
HA BU RESIMDEKININ ELINDE KIDE YESIL KARTIR. KURTTUR. görsel
Süleymanşah tan topuklarımız kıçımıza vura vura kaçtığımızda, ege denizindeki adalar sessiz sedasız Yunanistan a kaptırıldığında akp vardı.
Terörist başı sayın Öcalan a evrildiğinde iktidarda AKP vardı.
330 bin tl lik mercedes lüks sayılmaz diyerek açlık sınırı altında yaşayan milyonlarca insanla alenen taşak geçildiğinde akp vardı.
Asgari ücretli kırmızı etin tadını unuttuğunda akp vardı.
Özel Kuvvetler mensubu seçkin Askerlerimizin başına ırak ta çuval geçirildiğinde akp vardı.
roboski katliamı yapıldığında iktidarda akp vardı.