bugün

görsel
kadınları ağlatmayı seven burcun erkeğidir. yani ben. karşı taraf ağlarken önce haz alınır sonra küçük bir vicdan azabı çekilerek hayata devam edilir.
(bkz: soruları alayım)
Yaratılanlar içinde en mükemmel olanıdır.

En sevdiğim özelliği ise girmekle tehdit edene kapıyı bizzat göstermesidir. Hatta kapıya kadar eşlik edeni de vardır. Halbuki kapı her zaman oradadır.
Kadın erkek ilişkilerinde uzak durulması gerekilen erkek.

Kendinden baSka kimseyi düşünmez narsisttir.
Benim. Uzak durun.
buyrun benim nasıl yardımcı olabilirim size yada vazgeçtim yardımcı olmak istemiyorum.
Işık hızında çapkınlık yaparlar. Uzak durun.. ha köpek gibi de sevişirler o ayrı konu. Sadakat arayanlar bu burçta avucunu yalar benden söylemesi..
aslında ikizler erkegi için degil bütün erkekler için bunu söyleyebilirim sadakat bir kadın zekasıyla erkeği yenebilirse zaten ona bağlanır bu erkeklerin hayranlık duyduğu şeydir sevişme kısmına karışmak istemiyorum bünye meselesi ama duygu konusunda ikizler burcu erkeği dengesiz olduğu bir kesinlik zaten ancak bu onların kendi sorunlarını kimseye açıklayamadığı için kendine çevresine ördüğü bir nevi duvardır bunu asabilen kadın zaten onu elde edebilmiştir.
her kızın hayali olan erkektir.
(bkz: kan tutan kasap)
Keyifçi ve ayarsız olurlar. Fikirleri sürekli değişim gösterir. Zekidir bunlar. Kendimden biliyorum. Bu hassaların hepsini taşıyorum.
anladım ki, içimizde bir tane orospu çocuğu var, gidip hatunları kandırıp kandırıp "e ben ikizler burcuyum, ondan böyle" diyip sıvışıyor.

yoksa dönem dönem bu başlığın hortlaması normal değil.
ilgi alanına girdiğinizde size çok özel hissettirir, ilgisini kolay kaybeder falan ama bir şekilde sevdirir kendini. çevreye karşı dikkatli ve algıları açıktır flört etmeye zaten meyilli. çapkınım diye geçinir de mutsuzdur genelde. melankolik havaları vardır. inanılmaz ikilemleri bir arada yaşarlar her zaman. sorsanız zamanında çok sevmişlerdir şimdi o yüzden böylelerdir. çok kıskançlardır ama empati yetenekleri baya azdır flörtler eden o kıskanan yine o.
bir gün düzenli bir ilişkim olsun artık derken öbür gün böyle iyi der. bir gün her şeyden makara malzemesi çıkarmaya çalışırken öbür gün keşke dün ölseydim der ahash.
ama muhabbetleri bana kalırsa yüzeysel boş muhabbetler tek bu hallerine katlanamıyorum. ikizler burcu erkeği olmak da zor abi hep bir kararsızlık hep değişik ruh hali allah size de sizi çekene de güç kuvvet versin haha.
sahsimdir sorulari alayim.
Dengesiz değildirler ama iç dünyaları fırtınalıdır. Çok düşünürler ama konuşurken fazla düşünmezler. Onaylanmak ve takdir görmek onları çok mutlu eder. Yatakta, mutfakta, sanatta, bilimde iyidirler. Evet, bir kadın onları elinde tutabilirse ömür boyu eğlenir, mutlu yaşar.
Zoru sevenlere göredir.
hem burcum hem yükselenim ikizler oradan biliyorum. *
gaydırıguppak cemil'dir.
görsel hafızaları güvenlik kamerasından hallicedir. bir de özentiler.
Lan ikizler erkeğinden küsküyü yiyen bu başlık altında ağlıyor, demediklerini bırakmıyorlar amk.

Olm ne etti bu ikizler erkeği size lan.
Benimdir.
Iyi insanimdir.
Cevap başlıkta.
görsel
dünyanın en eğlenceli ama aynı zamanda da en değişken erkeğidir.
sevişip atılacak erkek modelidir. zira o da bunu ister. kendimden biliyorum. sevişip atmak isteyen kızlar eklesin.
az önce kendimi aynada gördüğümde tekrar farkına vardığım, en seksi erkek modelidir.
içinde bulunduğum burçtur.

Kötüleyen, sevmeyen burçlar benimkini yesindir.