bugün

iki yüzünden bir yüzünü siyaha boyayın. Ve çemkirmesini bekleyin.
Uzak durunuz efenim. Aksi takdirde siz de ahlaksız ve tutarsız bir insana dönüşebilirsiniz. Evet
Denize götürün. Dondurma da alın. Ve de kova verin kumda oynasın.*
buna bir dedikodu konusu bulun, size garanti veriyorum üzerinde en az dört saat muhabbet döndürecektir.
sürekli kafasında şüpheler bırakmak, hiç bir şeyden emin olamamasını sağlamak, çünkü emin olduğu an eğilimi bir lahzada terse döner.
Ayrilmak. Vardı benim bu burctan bir sevgilim, ulan bir insan hep mi dengesiz olur hep mi degisken olur cildirtiyordu beni ama ve lakin bu kadar cekici ve seksi bir hatunla daha tanışmadım. Gerçekten ikizler burcu hatunlari ne kadar gicik da olsa inanilmaz atesli ve cekici oluyorlar. Isiririm.
Erkeğinde pek sıkıntı yok. Kadınsa diri diri yakılabilir.
Yapmayın annemdir kendisi. Bu sorunun cevabını vermemi istemeyin benden.
En temizi kesinlikle hayatınızdan çıkarmaktır. Gidip başkalarının hayatlarını karartsınlar, uzak durun.
Uzak durmak.

Hepsi dengesiz, ruh hastasının TEKi. Şizofrenlerin en çok bu burçtan çıktığını düşünüyorum.
Çok afedersiniz ama bir bok yiyemezsiniz.
En yakin arkadaslarim genellikle ikizler burcundan olmustur. Ayni aslan burcu kadar manyaklar.. sanirim o yuzden cok seviyorum. Maceraci ikizler burcu insanina yapilabilecekler arasinda en guzeli bir karavan alip dunyayi gezmek.
anlamak ve saygı göstermek.
tamam anormal hareketlerimiz olduğu doğru.
biraz anlayışlı olup saygı gösterin sadece.
Sizi sevdigini dusunuyorsaniz bunaltmadan huyuna gidin, eslik edin zaten gerisini o guzellestirir. Sevmiyorsa, degerli bulmuyorsa ne yapilsa bos.
Biri annem, biri abim. ikizler burcunun sabit kararları yoktur. Bir gün bir şey der ertesi gün fikrim değişti der. Çabuk sıkılırlar. Ortalıkta görünmeyi pek sevmezler, gizemli olmak hoşlanırına gider, ha bir de yeri geldimi dünyanın en vurdum duymaz insanı olurlar.
Bir ikizlerle iyi anlaşmak istiyorsanız onlara hep güler yüzlü, tatlı dilli, saygılı olun, onlara güzel sözler söyleyin. Fevri, çabuk sinirlenen, asi kısacası benim gibi aslan burcu olan kişilerden hoşlanmazlar.
onlara hiç bişey yapamazsınız.
Sene 2017 ve hala burçlara inanlar var gerçekten şaşırıyorum.
Salın kendilerini. salıverin genelde tanıdığım bu burca sahip kisiler kisiliklerini verilen bu salınmış özgürlükle gösterdiler diyebilirim.
şimdi sizin aklınızda iki soru var:
(bkz: dayak nedir)
(bkz: nasıl atılır)
ayrıca;
(bkz: ıslak odun)
(bkz: yaratıcı dayak)
Yeri geldiğinde bürün anlamsız hareketlerine evet demek.
21 mayıs- 21 haziran arasında doğmuş olmak kişinin elinde değildir. ayrıca sizin yaptığınız da ırkçılıktan başka birşey değildir.
o izin vermediği sürece ikizler burcuna hiçbir şey yapamazsınız, kendimden biliyorum.
Olmayan tavsiyelerdir.
Bende bir ikizler olarak skntili bir burc oldugunu soyleyebilirim. Duygusal olarak her daim kaotik zeka algi ust duzey ama denge zayif kaliyor bu yuzden mental ve fizik olarak dengeyi saglamada spor veya sosyal etkinlikler faydali olabilir. Buna binaen tiyatro sinema tarzi yerlere goturebilirsin kalabaligi canliligi sever birde yaninda yemek ismarladinmi tadindan yenmez.
Bi bok yapamazsınız çünkü kendinden başka kimseye ihtiyaç duymayan birine zarar veremezsiniz.
not:ikizlersporluyum.
yalnız ayıp oluyor...
güncel Önemli Başlıklar