bugün

boyle hastalikli dusuncelerle ya korktugunuz hep basiniza gelir ya elinizi duzmeye mahkum olursunuz.

virusle mucadele ettigimiz su zorlu gunlerde konustugunuz tartistiginiz konuya bak aq.

hepimiz olecegiz.
Dosta gider diye ilanlar görüyorum zaman zaman. Arkadaşlar bunlara inanmayın bunlar swinger hilesi.
kadınlara eşya muamelesi yapan zihniyetsiz topluluğa ne desem bilemedim. ikinci el ne kadar aşağılayıcı bir tabir farkında mısınız?
Keske sizde beyninizi az kullansanızda 0 kilometre olarak doğdugunuz gibi mezara girerken geri iade edilmese.
Bu başlıkta özellikte vurgulanan ikinci el kadın diye ayırım söyleminde bulunmak, ne kadar ahlaksız ve basitleştiğildiğini gösteriyor.
anneniz, kardeşiniz, eşiniz, çocuğunuz olabilir,büyük konuşmayın.

Yargılamak ve böyle iğrenç konuşmalarla aşağılamak yerine daha saygılı olabilirsiniz.
2.elin yükü ağır olur.

çoluk çocuk

eski koca

vs vs.
(bkz: bakir olmamasına rağmen bakire kadın isteyen erkek kalitesizliği)
vuruğu kırığı yoksa
ağır hasar kaydı yoksa
yürürü ve kaporta sorunsuzsa alınabilir.
he bir de tüp takılmamış olsun.

hey alllam sanki araba alıyonuz.
rodajını yapmak için zaman harcamanıza gerek kalmaz. piyasası 50.000 tl olan araca, 200.000 tl verip enayi yerine konulmamak da başka bir avantajı.

bu arada 0 km erkeklerin ilk aracını kerhaneden alması ayrı trajikomik.

acınacak durumdasınız!
namuslu ve dul biriyse neden olmasın?
biraz mantıklı düşünün arkadaşlar.
Bir oytunkaran almak değildir mesela.
sıkıntılıdır. evet.
Yoktur. Zar olmadığı için kimse anlayamaz ki önemli de değildir erkeğin namusu kirlenmez çünkü. Kaşar kızlar bunu tartışacaklarina amlarina sahip çıkmalıdır.
Erkeklerde zar olmadığı için ikinci el koca almakla alakası yoktur.
kadına "ekonomik mal" gözü ile bakan "serbest mal" beyanıdır.
(bkz: patlak lastikle yola çıkmak)
(bkz: eski kitap kokan kitap gibi kadınlar)
dünyanın en acı azabıdır. Allah kimseye yaşatmasın lan duyunca tüylerim diken diken oldu bak şimdi. Düşünsenize benim çatır çutur düdüklediğim kız başkasının çocuklarının annesi olacak. Bence patlak kızlar itlaf edilmeli aga.
(bkz: herkesle vuruşmanın cinsel kimlik olması)
beyin damcıklanmasına uğrmaktan daha kötü değildir.
örneği çok burada.
- önce tramer sorgusu yaptırıyoruz hasar kaydı malın değerinin onda birinden fazlaysa uzaklaşıyoruz. bu işlem bir kısa mesajla halledilebilir.
-ikinci adımda full ekspertiz yapan bi firmaya gidiyoruz malın her bi tarafına baktırıp raporunun çıktısını alıyoruz. imzalatmayı ve fiş almayı unutmayın lütfen.
- üçüncü adım olarak ilk ekspertiz yapan firmaya güvenmeyip ikinci bi ekspertize sokuyoruz. ordan da bi rapor alıyoruz.
- sonuçlar, tramer kayıtları birbirine uyuşuyosa sıkıntı yok. arabanın bel altı boyaları, ufak çürükler, motordaki ufak yıpranmalar gözardı edilebilir. zira bazı parçalar sürtünme vasıtasıyla çalışır.
- beşinci adımda güvenilir mümkünse aile dostu bi tamirci abimize gidiyoruz. heryerini güzelce elletip eski usul makinasız kontrol ettiriyoruz. zaten abimiz işinin ehliyse şöyle bi baktığında al yada alma der.
- son adım kanuni işlemleri halledip üzerimize alıyoruz. mümkünse parayı banka vasıtasıyla hesaba geçiriyoruzki dolandırıcılık durumunda ispatımız olsun.

- son adımın sonu olarak bi siktirin gidin be olum her kadına mal gözüyle bakacak kadar hastalıklı mısınız?
bakire olmayan birisiyle evlenmektir.

geçen sevdiğim bir abimle konuşuyordum. bana dediği tek laf şu. " bu devirde sıfır bulamazsın. az kullanılmış ikinci el olsun tercihin." bu derin sözün üzerine uzun uzun düşündüm. sonunda bu gerçeği ortaya çıkardım. sevişmenin moda olduğu, seviştiği zaman kendisini özgür, avrupalı, çağdaş sandığı için bunu matah bir şeymiş gibi gören kişiler çok olduğu için, aklı fikri sadece seks olan bir toplumun oluşumuymuş bu ikinci el kadın almak. * *
bu mantık nedir bütün karıları ben sikeyim ama ben temiz karı alayım, kimse dokunmamış olsun ama ben genede tüm karıları sikeyim hee erkeğim ben. siktirin gidin amk.
(bkz: sikilmiş kadın almayı savunan erkekler)
bunu yapan insanı odunla dövmelidir. kadın bir mal değildir çünkü alınsın ya da ikinci eli olsun. bu kadar nasıl bayalaşıldı merak uyandırıcı. gelişen teknoloji daralan zihniyetler mi doğuruyor? bir kadının bunu savunan adamla bir ömür geçirmesi işgencedir.