bugün

okuyabilene ne mutlu dediğim durum zira bilgi güçtür.
Eğitim hayatım boyunca yaptığım en iyi şeydir, gerçi hala okuyorum ama. Şiddetle tavsiye edilir, 4 seneye 8 sene sığdırıyoruz herhalde kolay olmayacak ama kesinlikle değer.
3 okuyana vız gelir tırıs gider.
ögrenciligi hic bitmesin isteyen ve okumayi sevenlerin yaptigi mantikli eylemdir. benim de dusundugdugumdur.
öss ye yeniden hazırlanmak.
psikopat işidir! *
Örgün öğretim ya da açık öğretim olarak aynı anda yapılabilen iştir. zorlukları elbet vardır, ancak bilinmesi gerekir ki imkansız değildir.
Benim de kendimce yaptığımdır, bana kalırsa çaba sarfetmek çok güzel. Umarım ileride meyvesini de yeriz.
güzel olaydır. seviyorum bu insanları. üniversitesinde dört yıllığını okurken ya da bitirmişken açıköğretimden de okuyan, 'benden bir şey olmazı bırak, benden iki şey olur ' mantığında insanlar. bugün çok güzel bir gün geçirdiğiniz biliyorum, açıköğretim sınavlarına giderken. güvenin tavan yaptığı olaylar detected .
Kuvvetle muhtemeldir ki ikiside bir boka yaramıyordur.
Belki mühendis oldum ama bana hiçbirşey katmadı abi bu okul.
sadece statüko ki ben statükoya karşı biriyim ve hiç mühendis gibi davranmıyorum.
tek temmennimiz parasal açıdan bişeyler kazanabilmek.

türkiyede eğitim yalan istersen 15 tane okul bitir.
birini okuyup iş güç bulamayıp yada ortam yapamayıp bir yenisinde şansını denemektir.
ilkokul mezunuyum. nerde bir üniversiteyi bulmuşum da, kaldı iki üç.

bi de okul var, okulcuk var.

(bkz: ilkokullu detected)
Zor iştir, ınsanustu çaba ister. Hırslı ve calıskan olmak sarttır..
Başarabılene helal olsundur!
akademik kariyerin dibi.
ikincisi muhtemelen açıköğretim olacak olan iştir. Yok eğer diğer türlüsü ise birincisini bile bitiremeyen ben için şaka gibi olaydır.
Çift anadal programı ile benzerliği vardır. Ayrıca önlisans artı önlisans şeklinde düşünüldüğünde havası olmayan durumdur.
ilki zorunluluk, ikincisi zevktir.
askerliği olabildiğince ötelemek için yapılacak en zevkli hamledir kanımca. hatta yapabiliyorsanız üçüncüyü de okuyun.
her sene bir kere kalarak tek bir üniversitede başarmayı umduğum müthiş durum.
2 yıllık bölüm okuyup dikey geçiş yapanlarında gerçekleştirebildiği eylem. hadi tamam da birde işletme okuyup 3. üniversiteyi okuyor adamlar.
manasızdır. iki lisans programı bitirileceğine yüksek lisans ve biraz daha kasıp doktora programı bitirilirse hem kişi için hem dünya için daha yararlı olur.
Askerlik,bilgi birikimi ,hayatin zorluklari yanindaki zevkleri hepsinin yasanilasi gercegidir, memnunum hedefim bosbakanin soyledigi gibi en az uc.
bir bölümün hakkını verip ikinci kalmasıdır. ulan birini zor okuyor adamlar iki ne amk. evet.
genellikle ikincisi merak edildiği ve zevk almak için okunur. şahsen ben öyle yapmıştım. ilki o kadar zevkli olmasa da ikincisi göz açıp kaparcasına geçmişti. aslında zaman ayırabilsem üçüncü bir tane de isterim ama mümkün değil. ikincisi genelde ilkinden daha heyecan vericidir efendim. gerçekten alışkanlık yapıyor o vizeler finaller. heyecanı başka onun.
ya birincisinden iş bulamamıştı ya da canı sıkılıyodur.