bugün

dandik filmlerde dandik bir figüran olmaya benzer efenim.
ortamda yemediğiniz küfür kalmaz.
dandik filmlerde dandik bir figüran olmaya benzer efenim.
böyle bir durumda cep telefonu en iyi yardımcıdır.
dünyada marsı yaşamaktır.Kalabalığın içinde bir başına olmak kadar sıkıcı,yemekten çıkan saç kadar iğrenç bir durumdur.
sevgili olan birim birbiriyle ilgilenir,öpüşür,koklaşır,şakalaşır peki yaa siz üçüncü kişi naparsınız?sadece susar oturur,boşa geçen saatlerinizi sayar ve kendi kendinize tekrar tekrar söz verir ama yine üçüncü kişi olursunuz.
arkadaşın yanında , arkadaş olabilen iki insanlarsa çok fena tatlı olan durumdur .
makaranın kralını yaparsınız .
hayatin aci gerceklerindendir.
depresyon ya da depresif gececek birkac gun ya da birkac saatin habercisi, tetikcisidir.
dans etmeye kalkan çift ile birlikte fazla olan erkek kişisi de bir hamle yapar ve kalkar (kalkarken de düşündüğü sonunda ızdırap bitiyor eve gidiyoruz) fakat çiftlerden erkek olanı sana ne oluyor daha gitmiyoruz dans adeceğiz sen burda takıl der.
(bkz: the sap)
çıkıntıdır o çıkıntı.makus kaderim.
çiftlerin yanında tekili oynamak kadar kötü birşey mi var şu hayatta? karışık çerezde leblebi olmaya razıyım sözlük, yeter ki sevgililerin yanında yalnız olmayayım. birine verilebilecek en kötü ceza sayılabilir: bi nevi kalabalıklar içinde yalnız kalmak. *
çok sinir bozucu bir durumdur. mutluymuş çok eğleniyormuş havasında görünürsünüz ama alakası yoktur yanındaki o çiftten uzaklaşmak için sebepler aramaya başlarsın.
(bkz: bu benim sanki)
(bkz: dış kapının dış mandalı olmak)
boş buldukları her ortamda öpüşüp, yalaşan ergen sevgililer değilse, dahası iki sevgiliden öte üç dostsa bu güzel insanlar , hele ki konuşacakları konu bol olan, birikim sahibi, dolu dolu insanlarsa, yerine göre gayet güzel ve medenice olandır.
arkadaşımın aşkısın
hakkım yok seni sevmeye
çıktın karşıma ne diye
sen başkasının malısın
kalbim bunu nerden anlasın
unutmam lazım çünkü sen
arkadşımın aşkısın.
dizelerini birden hatırlarım. (bkz: içim ne fesat beni iyi tanıyın)
iyi ya da kötü oluşu ortamına göre değişecek durumdur. okey atacaksınız aranan adam olursunuz, eğer sevgililer öpüşmek istiyorsa fazlalık olursunuz.
(bkz: epic fail)
üçlü fantezilerin doğma sebebi.
iki kelimesinin başlıkta gereksiz olduğu kanısındayım 3 sevgili olacak halleri yok ya sevgililer denmeliydi neyse konuya gelelim; genellikle saf tiplerin yaptığı eylemdir bu aklı başına gelince vakti zamanında ne işim vardı orada demesi kuvvetle muhtemeldir.
'iyi ki hayatımda kimse yok' ya da ' keşke benim de hayatım da biri olsa' cümlelerini kullanmanızın nedeni..
bir çeşit parazitliktir..hayır insan sıkılmaz mı hiç ya onlar sarılırken bilmem ne yaparken yanlarında olmaktan..
(bkz: benim ne işim var lan burda)
batakta yancı olmakla aynı şeye denk gelen durumdur.
arkadaşlarımı sürekli sokrugum durumdur. onlarda buldun brini yani etrafa baksınlar.
iki sevgili yanında üçüncü kişi olmak bence fiziken mümkün değil. iki sevgili benim bildiğim 4 kişi yapar. sen de olsa olsa beşinci kişi olursun. hayır hayır bu hesaplama gırk yapmayacak. iki sevgilinin yanında üçüncü kişi olmak göt ister bence. zordur yani.
onlar bir birine aşkım der şekerim der oyum der buyum der . . .
sen izlersin düşünürsün allah kahretmesin ben niye buraya geldim bunlar ne yapıyor lan !?
artık onları dinlemeyi bırakırsın salak saçma işler yaparsın kaşıkla oynarsın kızların tiplerine yorum yaparsın ritim tutarsın türlü türlü işler . . .