bugün

olağan görünen fakat zor olan gerçeklerdir, şuana kadar şahit olmuşluğum yoktur ilk başta yanlış anlaşılabilir fakat anlatmak istediğim şudur; bir kişiden hoşlanırsınız ve zamanla bu duygusal bir bağa dönüşür fakat karşı tarafın haberi yoktur, bir gün o kişiyle tanışırsınız ve o da, bende o zamanlarda senden hoşlanıyordum ve şimdi seviyorum olayıdır. günümüzde ki durumu ise şöyledir ilk birisi hoşlanır ve hoşlandığını belli eder beğenilme içgüdüsü olumlu sonuç yarattığı için akılda ve kalpte olmayan duyguyu harekete geçirir bu da iki insanın aynı anda birbirini sevmesi olayı değildir.
olağandır.
bir süre sonra biteceği aşikar olandır.
önce biri birakir sevmeyi, sonra diğeri..
veya ikisi de aynı anda..
tadından yenmez, bittikten sonra da acısından yaşanmaz, öyle garip bi durum.
durumun ilişkiye dönmesi durumunda, zaman içinde aynı çizgide ve frekansta değişip gelişebilirlerse tadından yenmeyecek olaydır. evlenip çoluk çomağa karışmaları, toplumun ihtiyacı olan sağlıklı bireylerin yetişmesi bakımından da elzemdir. süper olaydır.
eğer sevmenin üstüne geçemiyorlarsa ilişki sürecinde, aşk denen olguyu pekiştirip birbirlerinin kıymetini bilmiyorlarsa bir süre sonra iki kişide aradığını bulduğundan karşılıklı olarak gevşeklik gösterecek, isteyerek ya da istemeyerek araya soğukluk girecek ve ayrılacaklardır. mesele bazı değerleri kaybetmemek ve ilişkiyi her daim canlı tutabilmekte. burda işi sırtlayan erkek gibi gözükse de olay kızda biter. kız gevşekliği gösteriyorsa ve ilişki adına birşeyler yapmaktan kaçınıyor, kendini üzmüyorsa erkek istediği kadar uğraşsın ayrılık yakındır. yuvayı dişi kuş yapar misali ilişkinin ömrünü belirleyen kızdır, erkeğini sahiplenecek olan ve ilişkiyi her daim diri tutacak olan kızdır. eğer erkek böyle bir davranış gösteriyorsa problem aşılabilir daha kolaydır ama iki kişi birbirini seviyorken bir süre sonra kızda bir soğuma varsa erkek istediği kadar uğraşsın ayrılık size el sallıyordur.

(bkz: tecrübe)
"kankalık" mantığına ters bir durum olduğu gibi "mecnun" modeline de bir hayli terstir. seçime gidilir genellikle arkadaşını seçenler kazanırlar. sebep basittir elin adamı veyahut kadını bir sayfada sizi silebilir.
(bkz: sevişmek)*
(bkz: aa aşk lan bu)
imkansız değil ama çooook zor olan durumdur.

ben severim o sevmez
o sever ben sevmem durumları günümüzün aşklarındandır.
skandal
ütopiktir.
kıyamet belirtisi gibi bişi.
ne demiş üstad: iki kişi birbirini sever kavuşamazsa aşk olur.
güzel geçen günlerden sonra taş çatlasın 2 ay süren aşkın ömrü, bi tarafın "heyecan bitti" demesiyle son bulan içler acısı olaydır.
inanmak istemezsin ki daha 2 gün önce beni bırakma diyen kişilik seni oracıkta terkedip gitmiştir..bir kaç damla gözyaşı, geçmişi hatırlayıp alayına kibritsuyu eyleminin gerçekleşmesını ısteyıp, kaderıne küfretmenle acı son bulur.
tanışmadan sevmek nasıl olur bilmem ama adının kara sevda olucağı kesindir.
bu olay bir anda meydana gelmekte ise yıldırım aşkı da denmektedir.
(bkz: mutluluk)
4s kuralı yüzünden imkansıza bir olaydır.

diyelimki ben birini sevdim. o da beni mi sevicek yani. güldürmeyin adamı.
(bkz: ) tesadüf olarak adlandırılabilir. dünyanın en güzel tesadüflerinden biridir.