bugün

Sarı saçlı, renkli gözlü, esmer.. Bir dakika bu bir kürt. Evet. ideal erkek kürt erkeğidir.
kadının ağzına sıçan erkektir, net.
Olmayan erkektir.

ideal kelimesini bir insan evladıyla yan yana kullanmak çok saçma.
sokakta agır abi,mutfakta yamak,yatakta marquis de sade.
*
şiir yazan erkektir.
milyonlarca tanımı olan göreceli kavramdır.
2 farklı kadına sorsanız en az 10 tane farklı yanıt alırsınız "ideal erkek nedir?" sorusuna.
kimisi der ki "masaya yumruğunu vuracak, beni koruyup koruyacak, yeri geldiğinde kıskanacak, sevdiğinde adam gibi sevecek..."

bir başkası der ki "kibar olacak, kavgacı olmayacak, kıskançlık triplerine girmeyecek, seviştikten sonra kıçını dönüp yatmayacak, sevgisini dile getirecek..."

bunların hepsine eyvallah, hereksi farklı bir "ideal erkek modeli" vardır kafasında, herkesin babasından yani "rol model" inden görmüş olduğu bir erkekte vardır.

türk erkeği sözüm sana:

çanta taşımak için, tuvalet kapısında beklemek için uğraşma.
o ne lan öğretilmiş inceliğe kafam girsin.
ideal erkek doğal olandır, içinden ne geliyorsa o.

ilk kadın çantası taşıyan erkek şüphesiz ki bizden değildir.

olduğun gibi görün,
şiven mi var? bırak kalsın.

kibar bir adam mısın? sevgilin sırf kavgacı adam istiyor diyerek zorlama kaba bir adam olmaya.

yoksa giden senin ömründe olur, yanında ki kadın seni olduğu gibi beğenmiyorsa zaten gidecektir.
komplekslerinden kurtulmuş ve de uzun boylu. 175 ten kısa olmayan erkek çekiciliği
175 - 190 boyunda tipik alfa türk erkeğidir.
değişebiliyor, burda bir sürü kriter saymaya gerek yok, boyu 165te olabilir mesela 180 de olabilir, şişko da olabilir mesela zayıfda, ama çok çok da zayıf olmasa ve kısa enseli olmasa iyidir. bunun dışında elektriğe bağlı, yakışıklı kavramı bana göre ben kimi seversemdir, ya da o da beni seviyorsadır.
çişini ayakta yapmayan erkektir.

not:ciddiyim.
herkeste farklı kriterlerle oluşan bir ütopyadır.
ev işleriyle beraber çocuk bakabilecek, yemek yapabilecek aynı zamanda ekmek parası kazanacak erkek modelidir.
(bkz: ovigera)
küçük süprizler yapandır.
merhaba kızlar.
kupe takacak, karismayacak, geniş olacak midesi, ha bide kisiligi zayif olursa tadindan yenmez dimi ? .
Yalan konuşmayan ve sahiplenen erkektir.
ortalama tipte olan, öyle romantiklik ayağına şaklabanlık yapmasına gerek olmayan, her konuyu konuşabileceğin tarzda kasıntı olmayan herşeyi ben bilirim tarzda olmayacak olandır.
yoktur.
sizin kafanızda idealize ettiğiniz biri ile adamın gerçekleri vardır.
onu kendi gerçekleri ile kalbe sığdırmak gerekir.
hiç kolay değil ha.
yürek lazım yani. *
benim sanırım.

saçlarım şekil. jöleliyorum ve dimdikler.
doğan slx im var ve modifiyeli.
hamburger yiyorum çok sağlıklı çünkü içinde et var.
dar paça pantül ve 43 numara ayaklarıma beyaz palet pardon konvers giyiyorum.
şimdi soruyorum ben neden yalnıızm ha ?
neden....
beklentilere göre değişendir. kimin kalbi kırılsa veya terk edilse o erkek ideal değildir. ne üzerinden kimin için ideal? araba mı bu amk neyiz biz, ideal erkek ya da kız yok beklentiler var. ne kadar çok beklenti o çeşitlilikte insan. bir de erkek değil ''adam''dır o adam.
Bir kere ideal gibi yüce bir kavram erkeğe yüklenemez. Yahu iki kelimenin yan yana duruşu bile çok eğreti. Ideal erkek. Erkeğin ideali olamaz ki. Erkek tek tiptir.
kuramsal yöntemlere göre ideal olan her şeyde kayıplar ihmal edilir ki bu da biz erkeklerin işine gelir. şöyleki,
romantizmi, alttan almayı, ataerkil kültürünü yok sayarak işleme devam etmen gibi. o nedenle ideal erkek de diğer ideal şeyler gibi basittir, işlem kalabalığı ve kafa yorma pek yoktur.
(bkz: zeki seksi ahlakli) tam olarak bu.
Allah a kul olmaya calisan kisidir.. tam olarak bu
Güvenilir, Sadık, eğlenceli,geçmişe saygılı, uzun boylu, seksi, kuvvetli...