kadınların kendisini istememesinin suçunu kendisinde değil de kadınlarda aramasının sonucunda içinde biriktirdiği kadın düşmanlığı gerçekten çok sıktı. kötü niyetli bir yazar...
(bkz: ilk entrysi görünmeyen başlıklar)

sadece şahsıma çamur atıp üzerimde iz bırakmak isteyen, bana kin tutan birinin icat ettiği hayali düşmanlık.
özel hayatımda ne yaşıyor olursam olayım, asla kimseye düşmanlık beslemediğim gibi, çoğu zaman söylemem gereken şeyleri yuttuğum bile oldu.
lütfen sırf insanları sevmiyorsunuz diye onlara iftira atmayın. böyle bir hakkınız olmadığını unutmayın.
saygılarımı sunarım.
herhangi bir kesin kanıtı ya da dayanağı olmayan, sadece şahsımı yalan dolanla zor duruma düşürme amacı taşıyan uydurulmuş düşmanlık.
tekrar ediyorum, lütfen bana iftira atmak gibi bir hakkınız olmadığını unutmayın. bana öyle ya da böyle saygı duymak zorundasınız. aynı sözlükte yazıyorsak birbirimize saygı duyacağız, iftira atmayacağız.
ben sizi sevmiyorum ama size iftira atmıyorum. sizin de bunu yapmaya hakkınız yok. tadında bırakın. hukuki yollara girmeyelim. teşekkürler...
bak hala konuşuyor...