bugün

trt 1'de yayınlanan stadyum isimli programda sunucu erdogan arikan tarafından her program 58 kere cümle içinde kullanılan rejisör. kendisi bize geçmişten çok önemli kareler izlettirmektedir.
trt nin guus hiddink röportajında, cümle kurmaya kalkıştığında yüzündeki korku-endişe dolu ifade insanın içini burkuyor, kameralar önünde soyunsa bu kadar zorluk çekmezdi zannımca.
yok yook hiç bir kurumda kadrolaşma yok!
sesi kafa siken adam. sesi sikilesice.
trt de spor sunucusu.
geçmişini bilemiyoruz ama trt'nin en vasat işlere imza atan spor muhabiri. trt'de çok iyi muhabirler var mı derseniz o da yok zira devlet memuru ayağı gelişen işler böyle oluyor...
sesinde bir arıza olan adam.

ya çok kısık konuşuyor ya da bağırıyor. 5-6 yıl önceki gibi kamera arkasında kalsaydı keşke.
akrabamdır efendim.
hayırsızın tekidir.*
brezilya 2014 dünya kupası'nda rio sokaklarından gerekli gereksiz haberler geçen trt programcısı.
Sekiz senedir sınıfta kalmış bir zaatin ismidir ayni zamanda. Bizim buralarda meşhurdur. Kac rektör değiştirdi masallah.
Fatih terim in medyadaki en büyük savunucuları arasındaki TRT çalışanı. 10 sene önce TRT de kimsenin izlemediği programları sunarken daha çok severdim. Gece 10-11 den sonra dünya kupası özel programları yapardi. Herhalde turkiye de 600-700 kişi falan izliyordur o programları. işte onlardan biri de bendim.
istifa ettiği söyleniyordu ama dün trt ekranında bu kez de türkçe konuşamayacak karşımıza çıkmıştır.
(bkz: ibrahim kırkayak ın tevez le ing röportaj yapması/#12627660)
güney afrikada erdoğan arkına durumu anlatırken futbol topu gerçekten yuvarlak diyerek gece gece beni güldüren adam.
üzmüştür. tuncay şanlı ve fatih terim güldürmüştü ama bu adam üzdü lan.
bizim vergilerimizle Brezilya'ya oraya buraya gidip gezip ; tek kelime ingilizce konuşamayarak ve bunu kendine yedirerek hala gülmeye devam eden adam. yazıklar olsun.