bugün

Provokasyon bu tamamen.
Ne adam gibi marşımızı okuyabilmişler nede adam gibi saygı göstermişler.
görünen köy kılavuz istemez.
En doğal haklarıdır. Okumak zorunda değildirler, ayağa kalkmakta. Evet.
bu ülkenin verdiği kimlikle "insan" yerine konulan herkes seve seve istiklal marşı'na saygı duymak zorunda. bu zevat kimse bulunup hesabını sormak gerek.
Cehapelilerin "okumak zorunda değiller" diye savunma yaptığı hadisedir.

Bunu Akp üyeleri yapsa,ikiyüzlülerin etmedikleri küfür kalmamıştı .

Antrikot ekremin seçimi kazanmasının en iyi yanı,cehapelilerin nasıl kıvırttığını görüyoruz.
Şimdi gelir kansızın biri bunu bile savunur.
atatürkçü geçinen kesimin yaptığı terbiyesizliktir. ulan ben atatürkçü değiğilim ama ayağa kalkar esas duruşta dururdum. evet.
peki sözlükte chp ve ekrem goygoyu yapan omurgasızlar nerede ?

lan en azından gelip megri megri deseydiniz yüzsüz ibneler.
Açık ve net bir şekilde Saygısızlıktır.
Ülkenin milli marşına karşı saygısızlık yapan kişiler hakkında idari soruşturma açılması gerekir.
Ne garip, gündemi sıkı sıkı takip eden biri olarak üzerinden 2 gün geçmesine rağmen yeni haberim oluyor bu durumdan. Hakikaten yukarıda bir arkadaşın dediği gibi şu kepaze hareketi akp'liler yapmış olsa ülke çalkalanırdı, sosyal medya yıkılırdı.

Bu apaçık ikiyüzlülüktür. Fakat ikiyüzlülük chp'lilerin değil, céxâp'lıların ikiyüzlülüğüdür. Ben samimi bir Kemalistin, Atatürkçünün bu rezilliğe ses çıkarmayacağını sanmıyorum. Hdp ile aynı yatağa girmekte beis görmeyen y-chp'liler ise olayın üzerinin örtülmesi için suspus olmuşlar.

Chp bizim partimiz arkadaşlar, dersimli kemal'in, canan Kaftancıoğlu'nun, sezgin tanrıkulu'nun ve seçimin hemen ertesinde hdp'yi ziyaret eden ekrem imamoğlu'nun değil.
kanuna göre suç bu; milli marşa saygısızlık.
Akp olsaydı gündem olacak başlık

(bkz: CHP lilerin uğramadığı başlıklar)
Büyük saygısızlık eksilemekle hiçbirşey olmuyor, başka parti olsa aynısını yaparım.
Çoh iyi yapmışlar, iyi ki oy vermişem dedi yoldan geçen hdpli teyze.
durduk yere korkmaaa söğnmezzz diye bağırıp şov yapan akp lilere ayarı vermişlerdir.
Gençlik dönemimde Avrupa'ya ilk gittiğim günler geldi aklıma.

Avrupalılar medeni insanlar, özellikle trafikte.

Bir yaya yola ayağını attığı anda zınk diye durup, yol veriyorlar.

Gençlik, çocukluk işte. Bizde bunu eğlenceye çevirmiştik. Yola adım atıp, arabalar durduğundada kaldırıma geri dönüyor, kendimizce eğleniyorduk milletle aslında kendimizi rezil ettiğimizi farketmeden.

Lafı getireceğim yer kardeşim, sen ülkenin kurucusuna ayyaş deyip, hem laik, Hem müslüman olunmaz deyip açıkça cumhuriyete başkaldırıp, şehitler için susup, arap için bayrakları yarıya indirdikten sonra senin okuduğun istiklal marşına saygı bekleme, ağzına yakışmıyor.

Kendi kendini rezil ediyorsun diyeceğim ama, rezilliği bir yaşam biçimi olarak seçen birine ne anlamı var, di mi?
evet hiç kimse istiklal marşına, türkiye cumhuriyetine akepeliler ve pkklılar kadar saygı duyamaz.

çomar yazarlarında bunu bildikleri halde hava atmaları çok ayıp olmuş.