bugün

yobazları kudurtmuş, siyasal islamcıları çıldırtmış, gericileri deliye çevirmiştir. beğenmeyen yallah afganistan'a!

https://twitter.com/ist_t...tatus/1438902847127629832
Alkol satışı yok ortada. Orada bir açılış var, istanbul fringe festival açılış kokteyli, sponsor efes. Sadece etkinlik alanına davetiyelerle girenlerin “ücretsiz” alabileceği dolaplar konuldu.

Davetliydim oradan biliyorum.

Adamlar kendi yaşam tarzlarını yasalarla baskasına empoze edemedikleri her an mağduruz diyor inanılır gibi değil.
Arkadaş afedersiniz ne bok yemeye kısıtlanmıştı da serbest olması bu kadar olay oldu bilmiyorum. Şehirli caz sever muhafazakarlar var diye mi ağlayacaksınız?

Ulan alkol kullanılmayan tarikatlarda çocukların ırzına geçildi. Alkol kullanmayanlar türk askerini canlı canlı ve cayır cayır yaktı. Alkol kullanmayanlar milyarlarca lira rüşvet yedi.

Bütün bunlar ortada biz hala alnı secdeye değmiş kahraman peşinde miyiz? Millette para Yok, ekonominin anasını da bunlar belledi zaten. Gram müzik kültürü varsa duacı olacağın tipler oturmuş etkinlikte içki var yok onu takip etmiş. Şaka gibi ama komik değil.
etkinlik sponsorunun promosyon standı. satış değil henüz. onu yapmak için şu anda yeterli Güç-Özgüven-Tecrübe yok ibb de.
En boktan bira 13 tl olmuş ister satın ister satmayın hayat şartlarımızın ağzını sıçtınız zaten.
Satılsın arkadaşlar ne olacak sanki kimse içmiyor gibi davranmaya ne gerek var.
gençliğimin en güzel hatıralarındandır. arnavutköy belediye tesislerinde, sur balık'ın dibinde onda bir fiyatına, moda'da bahçe bahçe'nin dibinde yine aynı oranla az paralara rakı balık keyfi yapabiliyorduk selefi vahhabi wannabe dinciler gelip bizi tost ve şerbete mahkum edene kadar.

bugün değilse bir gün. ama o gün gelecek.