bugün

i==>ben
love==>seni
you==>seviyorum
(bkz: gora)
ömer faruk tekbilek in mükemmel ney ezgileriyle harmanladığı,insanı dinlerken uçuran,mükemmel bir şarkı.
(bkz: woodkid)

where the light shivers offshore
through the tides of oceans
we are shining in the rising sun

as we are floating in the blue
i am softly watching you
oh boy your eyes betray what burns inside you

whatever i feel for you
you only seem to care about you
is there any chance you could see me too?
cause i love you
is there anything i could do
just to get some attention from you?
in the waves i've lost every trace of you
where are you?

after all i drifted ashore
through the streams of oceans
whispers wasted in the sand

as we were dancing in the blue
i was synchronized with you
but now the sound of love is out of tune

whatever i feel for you
you only seem to care about you
is there any chance you could see me too?
cause i love you
is there anything i could do
just to get some attention from you?
in the waves i've lost every trace of you
where are you?

arkadaş, bu adam bu işi biliyor yahu. basbaya über alles güzellikte şarkı sözleri yazıp mükemmel müzikler yapabiliyor. üstelik de çok güzel söylüyor adam. müptelası olmamak yemin ediyorum ki zor. bu kadar kalite olmasına rağmen az insanın bilmesi de bence makul bir durum. ne olur hep böyle kalsın, türkiyeye de geliyor nasıl olsa. canımın içi ya, tatlı kuş.

tanım: woodkid tarafından yapılıp kliplendirilmiş yeni damar. dinleyin, dinlettirin. sizi zerre kadar sallamayan, doğum gününüzde sizi unutan ama sizin asla unutmadığınız o hatun/adam her kimse ona video linkini atın, şarkı sözlerini atın. gitarla unplugged versiyonlarını çalın, bi şeyler yapın, belki nice şeylerin yapamadığı şeyi bu şarkı yapabilir. çünkü şarkı baya, maymun oldum, dikkatini çekmek için daha yapabileceğim bi şey var mı, çünkü seni seviyorum diyor, çok net, çok özel, çok içten. yerim.
There are million different ways to say i love you:

"Put your seat belt on"
"Watch your step"
"Did you eat?"
"Get some rest"

You just have to listen.
ömer faruk tekbilek'in one truth albümünde 2. eserinin adıdır. 8 dk. 12 sn boyunca yürek yanmasına sebebiyet veren müzik yan etki olarak hüzüne boğar.
buddha bar albümlerine girmiştir.
görsel
daha önce linkinin verilmemesine çok şaşırdığım, woodkidin loopa alınası parçası.

https://www.youtube.com/watch?v=KQu8FOjJXdI
insani dinlerken ordan oraya savuran, bir yerlerde bir sizi hissettiren omar faruk tekbilek eseri.
Whatever I feel for you,
You only seem to care about you.
Is there any chance you could see me too?
Cause I love you...

https://youtu.be/KQu8FOjJXdI
ümit besen in efsanelesmis parcası
(bkz: ingilizcede yapılan hatalar)
(bkz: i love you)
Ay ben
Lav seni
Yu seviyorum.
bir woodkid şarkısıdır, özellikle de klibi aşmıştır.
stv'ye jenerik müziği olarak kullanmasına; belki hiç ummadığı, akıl etmediği bir şey olan; içinin boşaltılıp telef edilmesine; sıradanlaştırılması nahoşluğuna yol açtığı için bestecisi ömer faruk tekbilek'e sitem ettiğim enfes (şah)eser...