basit ama bilgece ingilizce bilgileri.
hayatını hamam böceklerine adamış olan yazar.
bir yazarımızdır. aynı zamanda beyoncé'nin 'end of time' adlı şarkısında söylediği bir dizedir. *
starterdır muhakkak.
(bkz: victor hugo)
(#14501299) entrysi ile beni güldürmüş yazardır.
kendisine #14518799 dedirten yazar.

edit: kalitesizliğinden de asla ödün vermiyor.
bir gerizekalı yüzünden 3gün çaylak olmuş ama geri dönmüş yazardır.
(bkz: go go go)
(bkz: let s go)
üç dinin gaddarlıklarını savunarak insanlıktan çıktığını gösteren yazar. böyle insanlarla aynı sözlükteyiz malesef.
adam gibi adam, panpam.
içimden should i stay or should i go demek istediğim yazar.
başlık açmayı kendisine meslek edinmiş yazardaş.
nesildaş yazar. hoş gelmiş.

dokuzlar örgütü
(bkz: bir ingilizce öğretmeninin dramı)nı anlatır.
(#15425229)

--spoiler--

(bkz: ayar kasmak)
ey allah ım nereye gidiyoruz?)

--spoiler--

hadi gel otur da konuşalım biraz senle.

sözlükte bazı kalıplar var biliyorsun di mi? bilmiyor musun? bak örnek vereyim mesela "nick altı yalayıcılığı". sen bunu sokakta kullanırsan mal mal bakarlar sana ama sözlükte kullanırsan çoğu insan anlar ne demek istediğini. anlamayan da onun "taze"liğidir; mallık demiyorum bak.

ayar kasmak ne demek diye düşünüyorsun sen şimdi. cümle içinde kullanarak daha kolay anlamanı sağlayabilirim ama gerek yok. neden? çünkü kendi kendine bu kalıba imza attın. geldin başlığa bi şeyler çizittirip ayar vermeye çalıştın.

tüm bunların yanında bir de elimizi kolumuzu bağlayan ancak sol framein selameti açısından zaruri olan "başlıkta karakter sınırlaması" söz konusu. yoksa ben de isterim istanbul türkçesiyle başlık açmayı. anladın mı abim?

hee son olarak, üstteki entryyi refere eden entryn de formata aykırı. forum/chat tarzı olmasına değinmiyorum bile. artık sakin ol şampiyon.
"tamam olum anladık bilgisayarın ısınıyo" yazarı. yangın söndürücü sık amk, kolonya dök ne biliyim daha da iyisi kapat hocoli şu zıkkımı da az bi soğusun. kaç yıldır aralıksız çalışıyorsa garibim.
--spoiler--
kimse yazmamış.
--spoiler--

' giderim, gidersin, gideriz ' anlamına gelen nick.
(#15915372) yabancı ülkelerin yetkilileri diyen zeki arkadaş aynı ülkelerin yetkililerinin cemaatle sıkı ilişkiler içinde olduğunu da biliyordur inşallah.

nitekim fetullah gülen için yeşil kart başvurusunu cıa ortadoğu masası şefi graham fuller yapmıştı. lise diploması dahi olmayan bir adamın eğitimde başarılı olduğunu savunmuştu.

yararlı denilen okulların resmi dili türkiye'de dahi ingilizce'dir.

aynı okullar türk kültürünü bozduğu gerekçesi ile orta asya cumhuriyetlerinde hala kapatılmakta ve yapılan aramalarda cıa belgeleri ele geçmektedir ama önyargılı cahil arkadaşımız bunları bilmemeyi bilse de inanmamayı yeğler.

çünkü onun gibiler sadece yalan haber, komplo bunlar demesini ve önüne konulan otu otlamayı bilir.
(bkz: he goes she goes it goes) diye devam edebilirmiş hatta tekerleme olabilirmiş. yazarmış da hem.
mantıksızlara cevap vermeyi utanç sayan ama buna mecbur bırakılan yazardır. şöyle ki ilk önce dünyada eğitim dili ingilizcedir hele başka bir ülkede eğitim vermek isteyen insanlar ortak ve en çok bilinen dil olarak tabii ki ingilizceyi seçmeye mecbur kalmaktadır. örneğin etiyopya da birçok yerel dil vardır yer yer lehçe de konuşulmaktadır şimdi oraya giden türk insanı hangi dili konuşabilir tabi ki en çok bilinen ingilizceyi sonuçta yerel dilleri bilemez değil mi düşüncesiz arkadaşlarım. ayrıca bilim dili ingilizcedir birçok ülkede birçok üniversitede eğitim ingilizce olarak yapılmaktadır. gelelim fuller konusuna boş boş konuşmak isteyenler lütfen buraya sıçmasınlar birçok insan iyi veya kötü insanları övebilir kötü olan insanların yardım ettiği kişilerin kötü olma zorunluluğu yoktur. amerika kötüdür evet amerika türkiye ye yardım etmez ama ettiğini düşünelim bu türkiye yi kötü bir ülke mi yapar lütfen arkadaşlar biraz mantıklı olun komik duruma düşmeyin.

not: şakirt değilim yaftalamaya ve ön yargıya karşıyım olaylara at gözlüğü ile değil akıl ve mantığımla bakma taraftarıyım.
aziz yıldırım sempatizanı, fenerbahçe cumhuriyeti'ne gönül vermiş bir nefer olan yazar. koştursun, hoppidik efendim.
nick altına sıçan bir insanın söylediğinin aksine koyu galatasaraylı yazardır. yaptıkları kanatınca bu tür aşağılık saldırılara maruz kalmıştır. kanatan entry için; (#16089720)
sığ düşünceli bir yazar. ailecek sevmiyoruz.