bugün

(bkz: hipokrat yemini)
ayrıca dinde doktora biyerini göstermek haram değildir ki doktorun bakması haram olsun.
sadece konya'da değil. küçük yerlerdeki türban takan bayan doktorlar ve hemşireler türbanlarını çıkarmıyorlar.
olayı "türban rezaleti" diye haberleştirmişti bugünlerde hepimiz kardeşiz temalı reklamlar veren çok sevgili türkiye hürriyettir, hürriyet hürriyettir gazetesi.

mini etekli hemşire yanlış iğne yağınca mini etek rezaleti diye manşet atabiliyor musun?
atamıyorsun.. atamazsın çünkü gülerler kıyafet ile yapılan yanlışı ilişkilendirmenin bu denli aptalca yapılışına. ben de çok gülmüştüm o zamanlar.

sonra tam da "bayram değil seyran değil bu başlık nereden çıktı?", hayır daha seçimlere de çok var asparagas haberlerin sol framede görünmesi için derken... iyi oldu çünkü ben de diyordum yahu niye hiç samimi gelmiyor bu gazetenin böyle öpücükler gönderen reklamları..
hürriyet gazetesi, adı gecen doktora, yalan ve yanlış haberinden dolayı 250 bin ytl tazminat ödemeye mahkum edilmişdir.
uğur dündar'ın yalan haberden tazminat ödediği haberdir. alın size dürüst ve kemalist uğur ağabeyiniz.
http://www.zaman.com.tr/h...dan-tazminat-cezasi-geldi
bu ülkede kadın doktor yok diye karısını ameliyat ettirmeyip ölümüne sebep olan eski bir başbakan varken bu haber devede kulak.
Olay yine türbana yedirildiğinden haberi samimi bulmadım.Zaten dinini imanını bilen insanın yapacağı bir hareket değil bu.inançlı insan,ne din ne ırk ne cinsiyet ayrımı yapar,zorda kalan herkeze herşekilde yardım eder.
Haberi yapan gazete malum,vurun türbanlıya düşüncesini güttüdüğünden her türlü iftirayı atabilir.
Ama,gercekten söylendiği gibiyse başka bir doktordamı yoktu çocuğu havale edecek,hastanede tek doktor var,oda pipiye bakmıyor diye bir durumun geçerliliği nedir?Işıklı dünyada yaşıyoruz yahu,Allah bilir kendinkinide görmemiştir bu dedirttiren evlenememiş bir doktorun haberidir.
ramazanda ısıtılan eski pideler gibi yeniden ısıtılan yalan haber.

eskiden ramazan pidesi gibi ramazan haberleri olurdu , şimdi zamanında buzluğa kaldırılmış pidelerin yeniden ısıtılması olayları da görülüyor.

bunların temelinde ne olduğunu biliyoruz , ramazanda yükselen manevi atmosferle çıldıran islam düşmanlarının kabaran nefretlerinin sonucudur bunlar hep.

hadi söyleyin rahatlayın, islamdan , islamın peygamberinden ve müslümanlardan nefret ediyorsunuz. itiraf edin , sadede gelin , bırakın böyle sikimden yalan haberlerle saldırmayı. çıkın delikanlı gibi itiraf edin , ezan duyunca kudurduğunuzu , dindar insanları boğmak istediğinizi söyleyin. içki masalarında "darbe olsun 1 milyon kişiyi keselim" dediğinizi de itiraf edin. bunu açıkça söyleyin hem siz rahatlayın hem de millet rahatlasın.

biz sizi biliyoruz , ama götünüzü boydan boya yırtsanız da bu topraklar müslüman kalacak. en iyisi bu fikirle yaşamaya alışın , böyle götten haber sıçarak da kendinizi rezil etmeyin artık.
eğer yanlış anlamadıysam tazminat yalan haberden dolayı değil, haberin mağdurun tanınmasına yol açacak şekilde verildiği için kazanılmıştır.
doktor görevini kesinlikle yapmalıydı.hipokrat yemini nereye gitmiş.