bugün

inşallah nasip olur...
--spoiler--
o arkadaş sonradan dine döndü filan dememi beklemeyin. gayet seküler yaşamına devam etti. yine dinle minle alakası yok.
--spoiler--

normal peygamber elini çekmiş, eli havada kalmış nasipsiz.
Hiç görmediğin bir adami nasil rüyanda görecen görsen nerden taniycan bunlar boş isler hemde peygamberleri kutsallaştirip allaha ortaklaştirmaktir.siz put pereslerin putlarinin rasgelemi yapikdigini saniyorsunuz.her put bir insani simgeler onlar zamanida dindari nsanlardi bugun meryem ananin isa mesihin heykellerine tazimde bulnanlar gorursunuz.
aga hz. muhammed olduğunu nerden biliyonuz onu bi söylesenize.
Bir resmi falan olsaydı rüyada görülürdü ama hiç görmediğin bir şeyi rüyanda göremezsin. Beyin gördüklerini harmanlayarak çeşitli şekillerde cisimler ve insanlar gösterir. Rüyalar bilinçaltının yansımasıdır. Başka hicbir anlamı yoktur. Hiçbir ilahi güçle veya başka bir şeyle bağlantısı da yoktur.
görenlerin bunu nasıl anladıklarını merak ettiğim durumdur.

bir arkadaşım var, o da gördüğünü iddia ediyordu. ki, öyle dinle minle alakası olan bir arkadaşımız değildi kendisi. anlattığına göre kalabalık bir yerde babası ile yürürlerken kalabalık bir anda hareketleniyor, bu da babası ile meraklanıp kalabalığın hareketlendiği yere gidiyorlar. hz. muhammed, insanlarla tokalaşa toklaşa yürüyor. sıra bizim arkadaşa geldiğinde arkadaş elini uzatınca hz. muhammed elini çekiyor, bizim arkadaşın eli havada kalıyor. hz. muhammed olduğunu çevredeki insnaların "aa pyegamberimiz gelmiş koşun koşun" demelerinden anlamış.

o arkadaş sonradan dine döndü filan dememi beklemeyin. gayet seküler yaşamına devam etti. yine dinle minle alakası yok.
Daha nasip olmadı bundan sonrası kısmet olur.
Aslında sokakta bina girişinde gördüğüm rüyadan sonra kulağım çınlaması sonra adını anmıştım.
--spoiler--
rahmetli babam 2 defa görmüştü.

öyle namazı orucu olan biri değildi ama sağlam adamdı.
--spoiler--

Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz kartoncu.
alaya almayın, dalga geçmeyin. böyle bir durum yaşanmışsa pek kimseye söylemeyin.zaten o rüyadan sonra hayatınız değişir.
Hiç olmadı beni sevmiyor sanırım adını anmayı arada unuttuğum için.
millet peygamber görüyor, biz de karı kız görüyoruz, sonra da aman efendim ben niye yanıyorum cehennemde...
Rahmetli babam 2 defa görmüştü.

Öyle namazı orucu olan biri değildi ama sağlam adamdı.
Şakası olmayan iştir.
Eğer Bir kişi peygamberizi rüyasında görmüşse gerçekten görmüştür.
Kendisinin rivayetidir.
bilhassa islam fıkhı kitaplarında, peygamber efendimiz (s.a.v.)'i görmemiz takdirinde kimseye anlatmamamız gerektiği çokça vurgulanır.
Keşke benim rüyama girse. Ben rüyamda hep karı kız görüyom..
Kalbi temiz ve imanlı kullara nasip olan eylemdir.
Zaten peygamberimizi rüyasında gören, onu gerçekten görmüştür. Kendisi söylemiştir bunu.
inşallah bize de nasip olur. Yatıp uyuyorum bakalım. Hayırlı geceler...
Hiç görmedim.
--spoiler--
ateistlere nasip olmaz.
--spoiler--

Ben rüyamda Allah'ı gördüm direkt. Nasıl nasip olmaz?
selam verin aleykum selam deyip alirsa o'dur.
adamın birini rüyasında görmek için her gün dua edip yatanlar erkekler var bir de. tarikatlarda olan bir takım olayların nedeni bu tarz isteklerdir. sonra lgbtlere laf ederler.
sanki görsem tanıyacam ha. hadi diyelim kendi söyledi, ne belli beni kandırmadığı.
gecenlerde ben gordum.
yuzunu tam secemedim ama ruyamda cariyeleriyle, amcasinin, halasinin, dayısinin ve teyzenin kizlariyla beraber olan birini gordum.
bi gece once izledigim almanca filminde etkisi olmus olabilir tabii.
Görsen tanıyacaksın sanki. ben Allah'ı minare zannediyordum eskiden. rüyamda Allah'ı görmüştüm. Ama şimdi ateistim. Yani bunlar boş işler.
Ben rüyamda cenazesini görmüştüm. Rüya tabirinde bu rüyayı gören töbe billah bir daha iflah olmaz diyordu dedikleri gibi de oldu.
güncel Önemli Başlıklar