bugün

ileriki dönemlerinde kiralanmak üzere yalancı şahitlik yapacak olan yazarlar topluluğu.
oldukça fazla olduğunu hukukla ilgili başlıklardaki hukuksal yorumlarla anlayabiliyoruz.
ayrıca evet ben de onlardanım.
aralarında bulunduğum cefakar insanlardır.
meslektaşlarım, kader ortaklarım.

edit: şu anda tıpçılarla rekabet içindeler zannımca. *
hakim,savcı,avukat olması muhtemel yazarlardır.
evet şu anda tıpçılarla çekişiyorlarmış.bu sebepten yazayım dedim.
(bkz: bahçesinde ağaç olsan bitirilecek üniversiteler)
sözlükte kendilerini belli eden güruhtur .Lakin entry'lerden anlaşılır
taktir edilen ama takdir edilemeyen öğrenci grubudur. yazık.
bir aya kadar kısmetse dahil olacağım gruptur.
takdir ettiğim topluluktur.
dahil olduğum, işleri oldukça zor olan grup.
içinde olduğum, cefakar gecelerde birbirlerini en iyi anlayan dahil olduğu gruptur.
ileride "savunma hakkı kutsaldır "falan ayaklarıyla parayı basan katilin, hırsızın savunmalarını yapacak, olmadı icra micra durumlarıyla insanları korkutup kandırıp ceplerinden üç kuruş nasıl fazla kotarırım diye kastıkça kasacak, helal para yeme ihtimali çok az olan öğrencilerdir..
bunu her yerde belirtme çabaları beni benden alan öğrencilerdir.
okulu bitirdikten sonra, her yıl aynı işi yapmak için binlercesi mezun olan bölümdaşları ile adliyelerde ekmek kavgası yapacak, öğle aralarında simit yiyip cübbeyle duruşmalara koşturacak yazarlardır. allah sabır versin...
hukuk fakültesinde okumamama rağmen hukuk öğrencisi olarak dahil olduğum gruptur.
bir de istanbul üniversitesindelerse bu aralar finallerle sevişiyordur bunlar.
sınıflarını belirterek kendilerini ifade ederlerse sevinirim.
onlar mezun olana kadar sözlükte yazdıklarımız sebebiyle dava açılırsa yardımcı olurlar artık bi zahmet.
uludağ sözlükte yazar olan tıp öğrencileri döver.
bu devirde durumları hiç iyi olmayan öğrencilerdir.
(#13404998)
(#15514556)

Hukuk öğrencilerinin mutlaka okuması gereken entryler.
not:hukukçulardan geri dönüş beklenmekte...
benim de içinde bulunduğum tıpçılarla baş edemezler.Zira tıpçı adam karizmayı konuşturcak oldu mu yüklenir latince kelimelere bir nane anlamaz kimse.Ama günümüz de o kadar hukuksuzluk haksızlık oluyor ki herkes bir küçük avukat,savcı,hakim olmuş.Olmak zorunda bırakılmıştır.Bu nedenle hukukçu bir şey anlatmaya kalktı mı kırk kişi o lafa dalabilecektir.
kendilerine sabır dilediğim öğrencilerdir. Çoğu insan bu öğrenci tipini karşısına alıp x bölümü hukuktan daha zor, y bölümü hukuktan daha zor deyip sinirlerini bozar. hukukçu öğrencilerimizin bu tür insanlara borçlar hukuku kitabıyla vurmalarını salık veririm. Ben yaptım güzel oldu.

Ayrıca, (bkz: ben)

Edit: hukukçu öğrenci ne demek ola ki?
Ceza hukuku genel hükümleri finalinde tüm kaynaklar**** serbest olmasına rağmen, dc ile zor geçebildiğim** ve tüm sınavları da bu denli zor olan fakültelerde okuyan öğrencilerin kendilerini farklı platformlarda duyurmak için sözlük yazarı olması.
Halil Sezai'nin deyimiyle isyaannnnnnnn**
Benim de dahil oldugum grup. Ulkede hukuk yok ama okuyoruz iste.
nasıl kazanılıcagina dair bilgi istediğim yazarlardır.mesaj kutuma abanın lütfen. bu sene son senem.
adalet dagıtamazsınız. sadece adil olabilirsiniz. *