bugün

yazıktır günahtır. fırsatınız varsa durmayın kaçın.
Bize nasip olmaz ki.
goygoy hukuk retweetlemektir. hukuk okuyan butun arkadaslarimi mute'lamistim twitter'da su salak hesap yuzunden.
devam zorunluluğu olmadığından keyfe keder bir öğrencilik yaşanmasına sebep olur.
herşeye rağmen puanun yüksek neden tıp yazmadın diyenlere başarılıların illa ki tıp okuması gerektiklerini düşünenlere inat seviyorum fakültemi yine girsem yine seni yazarım.
prestijini kaybeden eylem.yaklasik 10 yil once abimin hukuk kazanmasi hepimizi gururlandirmisti. turkiye derecesi yaparak hukuka girmisti. simdilerde ise adini soyadini yazmak ve zengin olmak yetiyor hukuk okumak icin.
bir (bkz: diş hekimliği öğrencisi olmak) değildir.
işsiz kalacagini bilmektir.
"devam zorunluluğu olmadığı için keyfe keder bir öğrenciliktir" denilmiş. hocalar da aynısını söylüyor, "arkadaşlar devam zorunluluğunuz yoktur. yoklama almıyoruz." ama bakışları, mimikleri, jestleri ve imaları "gelmeyebilirsiniz. tabi sıkıyorsa geçin." idir.
açık öğretimde okuyanlar bizden çok okula gidiyorlar .

bu durum derslerin kolay olduğunu düşündürüyorsa size iki kere düşünün. itler gibi çalışmanız gereken dersler mevcut bolca.

hep sorarlar o kanunları ezberliyor musunuz diye , aslında o kanunları ezberlemiyoruz ama o kanunların uygulanış ve anlam sistematiğini öğreniyoruz ki sadece ezberlemekten çok daha ince bir iş.
Eğer bir hukuk fakültesi öğrencisiysen okuduğum bölümden memnun olmam veye başarılı olman hiç önemli değildir. Çünkü toplum seni hukuk okuduğun için öylesine yüceltir ki diğer bütün şeyleri görmezden gelirsin.
Okuyoz ya ne egosu be surunuyoz.
diğer bütün bölüm öğrencilerinden farklı olmamaktır.

bir işten, bir meslekten , bir bölümden dolayı üstünlük taslayan dünyanın en gerizekalı insanıdır. evet.
vize haftası ben:

görsel
aramızda dönemde 2 ders verip kitapları üst üste dizmeli fotograf paylaşan gencolar var kulağınızı çekicem bak.
edit: ayrıca kamuoyuna bidirmek istiyorum orada dağ gibi dizilen kitapların yarısı kanun kanunları ezberlemiyoruz , o kitapları da okumuyoruz çoğunlukla. hele o fotograf çeken gavatlar fotokopiciden not alıp onu okuyup anca dc yle geçen tipler genelde. bunu da bilin istedim.
Adalet öğrencileri için terfi etmektir.