1. 3.
  5 yıllık iphone tecrübemden sonra önce samsung sonra huawei'ye geçtim. aradaki farklar yüzlerce kez yazılıp çizilmiştir. herkes ihtiyacına göre kendisi için en iyisine karar verip onu alıyor. ben kendi açımdan en önemli şeye değineyim.

  yıllardır pc'de emulator manyağı olmuş bir insan olarak xbox kolunun androidde kusursuz çalıştığını farkedip 2 dolarlık bir aparatla telefonu tam bir oyun konsoluna çevirebileceğimi farketmemle beraber android'e geçtim. şu ana kadar telefon üzerinden oynamadığım nes, psp ve psone oyunu kalmadı desem yeridir. pc oyunlarını unuttum resmen. şimdi ortalama 50 lira gibi bir fiyattan satılan iyi bir ps2 emulatoru alıp ps2 oyunlarına girişeceğim.

  bu açıdan android benim için çok büyük bir keyif.
  ... vettelist
 2. 2.
  ikisinin fiyatlari arasinda cok ciddi diyebilecegimiz farklar yok.
  huawei ne yapsa, iphone'culari ikna edemez bu fiyatlariyla..
  pazara yeni giren iddiali bir oyuncu ise ,ayni kaliteye,en az yari yariya fiyat sunmasi lazim önce..
  ... good luck to me
 3. 1.
  Bugunlerde iphone %65 düşüşte.. ve bende artık bu iphone modasının bitmesini isteyenlerdenim.. huaweinin gerek kamera olsun gerek batarya olsun işlevli videoları şu anda internetde geziyor.. huawei iphone bastıracak arkadaşlar bende bir iphone kullanıcısı olarak huaweiye geçiş yapacağım.. bu arada iphone seven insanlar hiç kullanmamış olan insanlardır aldıktan sonra pişmanlık duyulur çünkü çok çabuk hafızanız doluyor ve size bir bildirim geliyor artık hafıza sorununuzdan bıktınız mı? Neden 5 gb yükseltmiyorsun.. iphone her şeyi ticarete bağlamış durumda şu anda android kullanıcıların ücretsiz kullandıkları uygulamalar appde 6,55 tl yani şaştım kaldım.. kısaca iphone bitsin! iphone kullanmayan her insana hayranlık duyuyorum. Kapitalist sistemin oyununa gelmeyin..
  1 -1 ... pluvofil