bugün

insan ı arafta bırakan kızdır. şimdi bu kız gerçekten hoşlanıyor mu? yoksa arkadaş olduğunuz için mi görüşüyor? yoksa sevgiliniz olmak istiyor ama sizin söylemenizi bekliyor fakat çokta belli etmeyeyim mi diyor? veya gerçekten sadece arkadaş mı takılıyor. eğer arkadaş takılıyorsa ve siz ona açılırsanız arkadaşlığınız da tehlike altındadır artık.

işte böyle bir garip hikaye benimkisi.
yürüt sen o kızı durunca kafamız karışıyor.
Hoşlanmıyor be adam sen abaza olduğun için öyle hissediyorsun.
ağzıma sıçan kızdır. kesin ve net. sen git reddet, sonra mezuniyet balosundan bahset. katılmıyorum arkadaş!
(bkz: gibide durmak)

Gibide dilimize farsçadan girmiş bir kelimedir ve silkici anlamına gelmektedir.
sen kıza söyleyeceksin duygularını o da ona göre bir cevap verir zaten ya arkadaş kalır ya da birlikte olursunuz bu kadar basit ya da kız denemek ister bu süre içinde sana aşık olabilir ya da bunun tam terside olabilir zaman gösterir.
açılamıyodur. kankadan sevgili olmaz.
Bi halt olmaz yanı sevgili olamazsınız.uzak durun.
Açılmayındır. Sıkıntılı sonuçlar doğurabilir.
çok yakın davranır arkadaş olarak aynı yatağa girecek ölçüde. ama flört teklif etsen sana tecavüzcü muamelesi yapar. siktir et uzak dur.
insanı çıldırtır.
adamı boşlukta bırakan kızlardır.
Askten ote seksten beri.

Ender yildizhan ciziyordu galiba.
Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. " gibi de ". Konuştuğunuz dili yazmayı bilmiyorsunuz. Sevgili ne haddinize.
orospu çocuğudur. net.
sert girdim, ama sikerim ananı oç seviyon mu sevmiyon mu ne laga luga.
Malesef ki yedekte tutan kizdir. En zoruysa yedekte olunca yedekte oldugunu bilip ne yapıcam lan hallerine girmektir.
Adamın amına kor o kesin de bu gibide durmak, dikilmek, beklemek nasıl bir şey. Gibide seni bekledim bütün gece.
Seni gidi gibide duran, yılanı deliğinden çıkaran diyerek ağzına verilmelidir ki kendine gelsin.
kendinden soğutn kızdır o. gösterip gösterip veermeyen kişidir *
Abi çok kötü ya bide bu kız türbanlı olunca bu ayağın derede bi ayağın okyanusta kalıyo amk ...
tek niyeti düzeninizi sikmektir, akıllı olun ve hislerinizi öldürün.
Şuanda yaşadığım durum. Kötü bir durumdur bir öyle bir böyle. Bazen yabancı gibide davranırlar. Bazen sanki 40 yıllık arkadaş vb. Çözülemeyen insanlardır.
insana değişik duygular yaşatan kızdır.
Bu durum stabil kalmaz eğer gidip hoşlanıp bunu söylemezseniz, bir süre sonra olsanız da olur olmasanız da...
(bkz: yaşıyorum öyleyse biliyorum)