götüyle yiyecek hali yok, tabi ki eliyle yiyecek.

hatta ben bile yedirebilirim ona.
tam tersi durum hayal kırıklığıdır. sahiden bir kadın lahmacunu çatalla falan yemeye yelteniyorsa soğurum ondan.
çatal bıçakla yicek kadar kibar insan lazım degil zaten bana da.
zaten elle yemeyen kız da gelmesin bi zahmet. elle yiyecek tabi kibarlığın lüzumu yok.
Lahmacunu eliyle yemeyen kız da ne bileyim pelinsu falandır herhalde.
ne var canım lahmacun bu çatal bıçak mı kullansın tabiki eliyle yiyecek.
Lahmacun elle mi yenirmiş ya onu dürüm yapıp götüne sokacaksın sonra da ağzından un ve kıyma olarak çıkaracaksın her şeyin bir yeme kuralı var.
insanın midesinin bulanmasına neden olan ve eskisi gibi ona bakamayacağım kızdır. bir de diyor ki neden yüzün ekşidi? ya bir git allahını seversen.
ne doğal kızdır ya. öyle mıy mıy kıl tüy değildir. kız gibi kızdır. lahmacun da elle yenir zaten.
afiyet olsun gülüm, şalgam mı içeriz ayran mı ?

körün istediği bir göz, allah verdi iki tane...
hoşlanılan kızın mağarada yaşadığına işaret eden durumdur. kızın çatal bıçaktan haberi yok. yazık...
Soganı, maydonozu koyup ve bol limon sıkıp dürüm yaparak yeme durumudur. Cok severiz.
Soğutur. O ne öyle davar gibi.
Lahmacun çatal bıçakla yenir. Hatta Çin lokantası tahtalarıyla yenir. O ne öyle lahmacunun içine salata koyup, limon sıkıp, pulbiber döküp, dürüm yapıp, haşırt diye ısıran kız... Bir yudum da ayran alır bıyık yapar falan... iğrenç.

Manyak mısınız lan?

Yukarıda iğrenç dediğim özellikte kız varsa, gelsin nikah basacam anında.
Bacaklarına mendil sermeli, mum ışığında yemeli. Yoksa lahmacun lahmacun değildir.
hoşlanılan kızın yemek adabını bilmemesi durumudur. çatal bıçak diye bir şey var yahu.
güncel Önemli Başlıklar