bugün

erkek için kötü olaydır bu kelime o kızın size nası baktığını açıkça gösterir ama yinede avutma iç güdüsü harekete geçer ve aga yok ya herkez birbirine kanka diyo bu devirde diye kendi kendinizi kandırırsınız.
dudaktan öpüşmeli kanka olmaz. böyle demişti bir arkadaşımın sevdiği kız. evet bir arkadaşım ekolu o zamanlar modaydı. oysa dudak demek kalp demekti, dudak öpmek , kalp öpmek. oysa bütün odaları tozluydu kalbimin, uğrayan kimse olmamıştı annemden beri.

hoşlanılan kızın kanka diye hitap etmesi, yalnızlığımın onuncu yılı hitabı, andı.
her sabah andımız okur gibi, müdürün karşısında iki saat dizilip öylesine.
Samimiyeti ilerleten hadise olur.

- Naber kankaa ?
- iyidir yapraam.
*
alt metni "biz beraber olmayız haberin ola" olduğu için kanka diyen kızdan vazgeçilmesini gerektiren olaydır.
o kizin, erkegin ondan hoslandigini anladigi ve erkegi kendinden uzaklastirmak icin yaptigi, savunma mekanizma haretketlerinden sadece biridir. eger erkek hoslandigini hala belli ediyorsa, bu sefer hatun kisi sizin yaniniza gelirken yaninda daha once hic tanismadiginiz bir hem cinsinizle ortamda beliriverir.
alt metni ''senin bana ne hissettiğin konusunu netleştirmek için böyle bir atak yaptım bakalım suratın ne şekle girecek..'' de olabileceği için direkt yavşayın derim ben..
babasının oğlu olmadığınız için ne derse desin umut kesilmemelidir.*
(bkz: sex drive)
(bkz: amanda crew)
-amacım sizi kötü emellerime alet etmek değil bilakis izdivacınıza talibim
+ne diyosun kanka sen ya?
-ne kanka mı? ah aşkınızla deliriyordum oysa ben , gözlerime uyku girmioor , girmioor, girmiyordu
+kanka, boşver şimdi, akşama akalım mı?
-bak hala.
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
got diye hitap etmesinden daha umut verici olandir. *
anaya, bacıya küfür yemekten daha beter durumdur, düşman başına bile gelse üzücü bir durumdur.
kaç yaşına gelmiş kızlarla erkeklerin kanka olamayacağını anlayamamış kız hareketi yada gerçekten karşı tarafı yoklamak için de yapılmış olabilir.
bir de bunun abi versiyonu vardır. kimi zamanlar bunu kullanan kızlar karşısındaki ile arasına mesafe koymayı amaçlamıştır ki tespit edilen üzere işe yaramaktadır.
liseli kızlar yapar bunu sadece.
(bkz: sevdiğim kız bana abi deyince)
Bilal göregen' in ''sevdiğim kız bana abi deyince'' şarkısını bütün gün dinlemektir.
Kanka ayagi g.t ayagidir aman dikkat.
bilal goregen ve dumbelegi gururla sunar; sevdigim kiz bana aaabi deyiinceee...