bugün

daha da bir aşkla bağlanma sebepidir.
güzelliğine güzellik, hoşluğuna hoşluk katacak durum. çikın çikın...
adamın hoşlanmaktan ne anladığını düşündürür.
günde 5 kere ibadetini yaptığını bile bilmezken ne gördün neresine baktın da hoşlandın dedirtir.
kişinin değerlerine göre er kişinin tepkisi şekillenir. ama saygı saygı diye naralar atıyoruz ya, saygı dediğin şey tam da burada ortaya çıkıyor işte. sözlük bu konuda çok doluyum, kısa keseyim: seviyorsan herşeyiyle kabullen; kabullenemiyorsan adabınla çek git arkadaş!

iyi veya kötü bir durum olması insanın değerlerine göre değişir.
sorun teşkil etmez.sonuçta insanların manevi yönleri kendilerini ilgilendirir.ben onun hayatına o da benim hayatıma saygı duyuyorsa normal bir durumdur yani.
Kılsın iyidir ne olacak daha iyi en azından allah korkusu vardır içinde. Tabi bilinmez yinede ama.
doğru erkeği cami çıkışında bulan kızdır bize bakmaz.

hele bu nickle hiç bakmaz.
seccadeyle evlenmesi olasıdır.
sizinle değil.
ama temiz kızdır.

tabi temizlik ne kadar iyidir. temizliğin fazlası zarardır o ayrı.
ciltte aşınma yapar.
evde kalması söz konusu olmayan insandır. bir çok erkeğin ilgi alanındadır.
gerçek bir müslümansa size asla zararı dokunmaz. aynı zamanda eğer sizde müslüman bir insansanız, namaz kılmıyorsanız size bu özelliğini aşılayabilecek bir insandır.
Allahın emrini uygulayan hatundur. Hakkıdır kadının allah ile buluşması.
can olan kızdır.
ikindiyi kıldın mı diye mesaj atan sevgili'nin bir önceki evresi.
ayrıldığınızda*:
-ikindinin sünneti miyim beni nasıl terkeder?
diyebilme ihtimalinizi yükseltendir.
Vurdurmuyordur.
"namus bacak arasinda degil kafadadir taam mi" diye onune gelenle yatmis olmasindan iyi olan durumdur.
iyidir ,hoştur, güzeldir ,birlikte umreye gidilesidir.
Bir daha aşık olma sebebidir.
güzel birşeydir. bize de nasip olur ve alıştırır inşallah.
ayrıca sizi de namazlarını ihmal etme tamam mı aşkım diye tembihleyen kızdır; candır, canandır.
bana ben şimdi gidiyorum akşam ezanı okunuyor namazımı kılayım demişti. hemen kalkıp saniyeler içinde abdestimi alıp camiye koşmuştum. işte böyle severken, bana olan sevgisinin yalan olduğunu anladım. yani ibadetine bakmayın önce. sizi anlayabiliyor mu ona bakın. ben derin muhabbetlere girerdim ama bu hiç bir sikim anlamazdı. aklı fikri dedikodu. (bkz: koca karı) olacağına dair bir ışık parlamıştı tarafından.
bundan tamamen emin olduğum an dedim hadi bay bayyy..