bugün

Tecrubeyle sabit ki boyle bir sey yok. Kafaniza gore bence. Azicik suclayici olursa cevap gelme ihtimali artar.
Bu günün gecesi kadir gecesi . Bence iyi bir bahane. Doğum günü olur , bayram olur , ya da allah korusun deprem vs. Olur bunlar geçerli bahanedir.

Edit : sitem de bir bahanedir. Mutlu musun , ya da beni terkettigine değdi mi yazarak karşınızdakine duygu sömürüsü de yapabilirsiniz.
kadınsanız taktik maktik yok istediğiniz her an istediğiniz erkeğe istediğiniz şekilde mesaj atabilirsiniz. erkekseniz zor ne yazsanız ya görüldü yersiniz ya terslenirsiniz ya sosyal medyada ifşa edilirsiniz, doğru düzgün ret bile yiyemezsiniz pek. insan ilişkilerinin berbat olduğu bir toplumda yaşıyoruz maalesef.
annesinin doğum gününü kutlamak. çocuğunun karnesini sormak ödev yardım bahane.

buarada habire ödev yapar ders anlatır olursun. bu kadar ders çalışsam doktordum.

yaptığı paylaşıma göre bir bahane uydur. baktın senden arkadaşça hoşlanıyor bu sefer etrafındaki kızlara yürümek için kanka ol.
22 Mart Dünya Su Günü, 10 Temmuz Dünya Hukuk Günü, 8 Eylül Dünya Okuma Günü, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü.
Hoşlanılan kızın telefon numarası nerede?