bugün

anlayamıyorum hem hoslandıgını ıma edıp hem gormezden gelmek nedır ya.
keko değildir. kadın farketsin ister.
belki de heyecanlanıyordur gördükçe sevdiğini. bu durumda içgüdüsel olarak ortaya çıkar görmezden gelmek.
bi yamuğunu görmüştür hoşlansada artık bitmiştir.*
Bu tip ikinci perdede karşımıza müptezel olarak çıkacak kişinin ta kendisidir. Hani aynı konuyu döndürüp dolaştırıp kafa sikenlerden. Gözlerinin içine içine sus artık canım kardeşim diye bakarsınız, o size kızın bu sabah yediği tostun çift kaşarını anlatmaya devam eder. Hayır varsa Bi derdin git söyle rahatla. Sen kim taktik yapmak kim?
aynı zamanda twıtter da sevgılı dılenen erkekmıs.
var öylesi. ben ortama girince bir umursamaz tavırlar, bir ben kimim ki tanımamalar falan. neyse işte açıldı da rahata erdik. ilgi manyağı yapsın demiyorum ama bu hareketler de çok sıkmıştı. bu adamla yaza evleniyorum nasipse. evet.
Sevmiyordur. Sevse de sevmeyi bilmiyordur. O nedenle hemen baskasina geçilmelidir.

Bubkisi ayni zamanda gorucu usulu sevgili bulup bir omur boyu alkolik olarak severmis gibi gozukur.
Kızı şımartmak istemeyen erkektir kızın konumunu belirleyen erkektir adam gibi adamdır.
hoşlanmayan erkektir bir ihtimal.
etkili bir yöntem bence. görmezden gelmek derken çok da önemsediğini belli etmemek gerekiyor.
Hoşlandigi kizi eller alir.
utangaç erkektir. bende öyleyim malesef hoşlandığım birine karşı çok soğuk davranırım ama diğer insanlara karşı öyle değilim.
seni uzaktan sevmek şarkısını dinliyordur hep.
Kendisi kaybeder.
aşık olduğunu belli edince küçük düşeceğini düşünen erkektir. benim gibi her zaman kaybeder.
bununla beraber trıp atan.
kızın bir erkek arkadaşı vardır.
kızın durduk yere egosunu şişirmek istemiyordur.

hoşlandığıyla ilgilendiğini belli etse sonra o kız, arkadaşlarına dönerek: "bak görüyor musun şu çocuk bana yazıyor ama ben ona mahsus hiç yüz vermiyorum" diye kendi arkadaşlarına söyleyecek ve sonra o arkadaşları da herkese yaya yaya çocuğu aşkına karşılık bulamayan bir zavallı'ya çevirecektir.

şu ana dek gerçekten bu aşk dediğim durum olmadı, sadece hoşlantı oldu. onlara da asla yüz vermedim. geliştiyse kendiliğinden gelişti. birinden hoşlanıyorum diye hiç maymuna dönemem. sadece biraz önemsediğimi belli edebilirim. kimse kusura bakmasın! zaten bir narsist için bu kadarını yapmak bile fazla.
utanan erkek.
dikkat cekmek için taktik yapan erkektir.
bunlardan bitanesi benim başımın belasıdır.
bi gün sabahtan akşama kadar ısrar eder görüşmek için, sonra ki bi kaç gün sesi çıkmaz.

hadi annemle birlikte yemeğe çıkalım, aile saadeti yaşayalım der, çıkarız gezip dolaşırız, sonra yine ses yok.

ofise çiçek, çikolata gönderip durur, teşekkür etmek için ararsın, telefonunu açmaz.

dengesizin tekidir. şimdiden beni yormuştur.
bağrı yanık, yağız, civanmert anadolu gençlerinin ziyadesiyle tutulduğu salgın hastalık.
utandığı için yapılan eylemmiş. öyle diyor yani. http://www.uludagsozluk.com/e/27610815/
her kişide aynı sebepten midir bilinmez tabi.
doğru yoldadır,

üç beş güne aga nigi naga nigi.