bugün

Hoş bulduk çok tatlı bir karşılama oldu gerçekten tebessüm ettim tekrar hoş buldum.
Hoş bulduk seneler sonra yine geldim buralara sözlük.
ispanyolcası "Bienvenidos" ingilizcesi "welcome" olan karşılama cümlesi. Hoşbulduk bu arada. ilk entry.
bir karşılama cümlesidir hoş geldiniz sefalar getirdiniz şeklinde de söylenir genelde kapı paspaslarında yazar.
''Hoş buldum'' şeklinde cevap verilmesi gereken bir karşılama sözü.
hos bulduk diyelim bakalim ovuldugu kadar iyi mi.
Hoşbuldum sözlük. Umarım burada eğlenceli vakit geçiririz.
Bu gidişle ev hanesi dışından birine uzun süre söyleyemeyeceğimiz karşılama cümlesi. Keşke her şey eskiye dönse de kapımız hoş gelenlere hep açılsa.
Üye olunca karşıma çıkan başlıktır. Aklıma rahmetli halamı getirdi, ne kadar yakın olma fırsatımız olduysa bile her zaman sizli bizli konuşmasını, senli hitap edince gözlerimin içine boncuk boncuk bakan gözleri..
Fazla duygusal olduk.
Hoşbuldum.
hoşbuldum sayın sözlük teşekkür ediyorumm.
bir karşılama cümlesidir. mutluluk ve mutsuzluk verme nedeni zamana ve mekana göre değişir.
Hoş bulduk efendim, ben bi bardak su rica edebilir miyim.
uludagsozluk'un kayıt olduktan hemen sonra yönlendirilen sayfası. Çok da hoş bir karşılama, teşekkürler.
sözlüğe ilk kayıt olduğumda açılan başlık.
hoşbulduk cemaati müfsidin.
Gelişin ile hoş olani getirmiş olursun umarım.
yanıtını yllardır, ""hoş bulduk" olarak bildiğimiz kiminin de"hoş buldum" diyerek, kendisine siz
demeye devam etmenizi isediği söz.
Genel itibariyle misafirliğe gidenlerin duyduğu karşılama cümlesidir.
Genellikle hoş bulduk şeklinde cevaplansa da aksini görmek de mümkümdür.
+ Hoş geldiniiiiiz
- Ay hiç hoş bulmadım Necla bizim Nuriyenin gelini varyaa...
Genelde ev girişlerinde paspasta yazan ve misafirlere söylenen karşılama cümlesidir.
her yeni hesap açtıgınızda sözlüğün sizi ilk girişte otomatik yönlendirdiği başlıktır. ve karşilama cümlesidir.
yıllarca üyesi olduğum bu platformdan sıkılıp hesabımı silmişken, tekrar kürkçü dükkanına geri dönüşümün şerefine hoş buldum sözlük!
hoşbulduk aga hoşbulduk. ee nasılsın nabıyon? gibisinden insanın devam ettirilebileceği bir cümlecik kelimecik.
hoş gelmediğimizde de söylendiği için saçma bulduğum insan alışkanlığı.
Hb diye cevap verilebilir.
Şu çaylakken 40 entryden daha kısa giremezsiniz de baya saçmalık değil mi ya.
Hoşbuldum hosgordum sağolun varolun arkadaşlar.
güncel Önemli Başlıklar