bugün

Derhal ülkemizde de olması gereken yasaktır. Seviştiysen seviştin. Evleneceğin kişiye yalan söylemeye gerek yok. Dürüst olunmalı.
türkiye'de yasaklanmadan gidip çift dikiş attırayım bari.
rahat rahat yalan da söyleyemeyeceksek ohoo siz de her şeye karışıyorsunuz be.
Merdiven altı yapılmayacak bir iş ya zaten. Anasını satayım
insanların kendi bedenleriyle ilgili tüm tasarruflar o insana aittir. Devletin veya başka bir otoritenin buna karışmaya ve zorba gibi yasak koymaya hakkı yoktur. Haddi de değildir.

Bu yasak tamamen illiberal bir eylem. Bireysel özgürlüklere değer veren herkes bu yasağa karşı çıkar.

En liberal ülkelerden biri hollanda ama bu yasak o liberal değerleri benimsemiş hollandaya yakismadi.
(bkz: Tüm kuşları siktik bir leylek kaldı)
Kızlık zarını diktirmeden önce doktorda bir posta atar son kez tamamdır. Artik bakiresiniz.
Dolandırıcılığın önüne geçmek ne zamandan beri illiberallik oldu. Mesela zar değil mesele o zarı diktirme nedeni bir şey yapıyorsan arkasında dur yalan söyleme.
insan haklarına aykırı bir durum. Sana ne olm isteyen isteyeni kandırır. Bence zehirleyici bekaret kavramını yasaklasınlar. insanlık var oldugun dan beri aynı yükümlülük gencecik kızlara. Sikeyim öyle toplumu. Sen düğünlerde göbek attıgın Şarköy türküsünü bilirmisin Abidin. Köy meydanında öldürülen Nazife nin acı hikayesini.
https://www.youtube.com/c.../uc90qbbltuzfgn8m6wdnbowg
Geri kafalılıktır, yobazlıktır. Kızların erkekleri kandırma hakkı engellenemez.

Neyse ki Hollanda gibi geri kalmış bir ülkede yaşamıyoruz...
Medeniyetse alın işte size medeniyet dedirten hadisedir.

Ezan okunuyor olsa ve imkanım olsa hollanda'ya taşınırdım, net. Gavuru övmemek lazım ama onlar bizim ahlakımızla yaşarken biz müslümanlar modernizm bokunda boğuluyoruz.

Ek: gittim gördüm ondan biliyorum.