bugün

onunla dalga geçen tipler sınav zamanı onun kulu kölesi olacaktır. az kul köle olmadık ordan biliyorum.
hoca derse girdiğinde ödev varsa hocam ödev var diye bağıran tiptir.
ya inektir ya da hocanın yalakasi olan kişidir.
aslında hiç bir bok olamayacak olan tiptir. özellikle de mühendislik fakültesinde ise bu tez daha da bir kuvvetlenir.
ilkokulda hoca kitaptan okuyup bişeyler yazdırırken, herkesten önce bitirip ''evet?'' diyen kişidir aynı zamanda.
genellikle cam kenarı, en ön sırada oturan tiptir.
fotokopicilerin peşinde koştuğu öğrencidir.
benim en yakın arkadaşımdır. kendisine çay ısmarlamak istiyorum nerede o? *
muhtemelen cinsiyeti kız olan kişidir. bu kişinin pek sözlüklerle alakası olmaz.
Üniversitede sirf bu ozelligi yuzunden altina araba ceken insanlar biliyorum o yuzden kizmayin, bagirmayin. Akilli olanlar onlar,biz degiliz.
sınıftakilerin vize final haftaları öncesinde not isteme dışında muhattap olmadığı nankörlük edilen tiptir.
mahkemelerde katiplik yapmaya hazırlanıyordur.
kimsenin peşinden koşmayacağı kişidir. çünkü notları birbirinden gereksiz yüzlerce detayla doludur. not dilenen öğrenciler de kısa yoldan iş bitirme gayretinde olduklarından bu kadar uzun notları asla tercih etmeyeceklerdir.
Bu tipin, sınıftaki çan eğrisini düşürüp kendi harf notunu yükseltmek amacıyla tuttuğu notları kimseye vermeyen puşt cinsi de ülkemiz kampüslerinde bol miktarda bulunur.
hocalardan birinin en sonunda dersin ortasında durup ben tuvalete gidiyorum bunuda yazma sakın diye isyan etiiği tiptir...
(#pembemit)tir