bugün

bu dünyaya sınanmak için geldiğimizden dolayı her geçtiğimiz veya bize geçiren sınavdan sonra tekrar sınava tabi tutuluyoruz.

manga nın sözleri aklıma geldi yazmadan geçmeyeyim ;
dünya ne verdi ki baksana
hep acı hep dert
ama ne acı kalacak
ne de dert
perde kapanınca.

perde kapandığında anlayacaksınız herşeyin geçici olduğunu.
bazen gördüğüm sonra kısa bir süreliğine unutup hemen akabinde tekrar yüzüme çarpan gerçektir.
Bu gerçeği kabul edip yaşayan varsa net gerizekalıdır.
Madem bu kadar umutsuzsun, git intihar et.
Kader, dini inanç vs. savunma sakın, bunlara inanıyor olsan zaten bu duruma gelmezdin. Başlı başına çelişkisin dostum.

Git öl. Yapamıyorsan, hala her şeyin iyi olacağına dair umudun var demektir.
O zaman sus otur, kandırma kendini.
(bkz: doğru düşünmek) doğru bir gerçektir. fakat kendimizi kandiracak birşey bulduğumuzda bu gerçekliği unuturuz.
olmayan gerçektir. her şey öyle ya da böyle yoluna giriyor çünkü her şeye rağmen hayat devam ediyor.
Her şey yoluna girer, ama sadece bir süre. Sonunda hep bir sey olur. Tepe taklak olur her sey. Basa dönersin yine.
Evren resmen gel agzına s'çmadım bugün senin diye basıyor tokadı.
bugün inandığım söz ne yazık ki.
Kabullendiğin takdirde canının daha az yanmasını sağlayacak gerçekliktir.
bunu ben yazsam çok güzel entry nick uyumu olurdu. ayrıca galiba haklı önerme.
bu hissi yaşadım yaşıyorum .
"Belki hiçbir şey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi" demiş birisi.
Birden akla düşüp psikoloji bozar.
demeyin öyle umut kalsın enazından.
özellikle Türkiye'de yaşıyorsanız gayet doğru bir tespit. gözünü sevdiğimin memleketinde düzgün bişey olmaz mı.
sikik suratların hücum ettiği başlık. aşkınızı da, acınızı da, derdinizi de alın ve siktirolun gidin burdan. yeter lan nedir bu sizden çektiğimiz?