bugün

Kronikleşen bir durum olur bir süre sonra, işin garibi siz de rahatsızlık hissetmezsiniz. Artık alışmaya başlarsınız.
uzun sürerse uzmanına danışın.
hayatınızı resetleyin.

24 saat üzerinden bir kaç gün su orucu yapın ama bununla birlikte günlük tüm rutinlerinizi değiştirin o bir kaç gün.

dopamin reseptörleriniz sıfırlasın bi.

sonrasında marul yaprağı yerken bile orgasm olacaksınız beyninizde.2
2003' ün ekim ayından beri yaşadığım durum. önümüzdeki ekim' de 20 sene olacak. ben o ekim günü bir şeyler kaybettim.
- asla aynı heyecana sahip olamadım.
- asla kadınların çevresinde rahat hissedemedim.
zihnimde bir yırtığa sebep olan şeyse sonradan yakalanan ama 2013 itibarı ile yakalanamamış bir seri katilin kurbanını arayıp telesekreterine söylediği sözleri duymam oldu. o günden beri travma sonrası stres bozukluğuna benzer bir şey yaşadım. paranoyalarım ve korkularım arttı.
2014' te alkole başladım ve 2015' te annemi kaybettikten sonra daha çok içmeye başladım.
- ruhumdan büyük bir parça koptu.
- çoğu insandan uzaklaştım.
bugün 19 temmuz 2023. hayatımı yoluna koymak için savaşıyorum ama hala eksik bir şeyler olduğunu hissediyorum. bazı anlamsızlıklar ve boşluklar olduğunu kabul etsem de ruhumda onu kurtarmaya çalışıyorum.
bazı şeyleri kaybettim ve yeniden bulmak istiyorum. oraya varınca anlayacağım.
Anhedoni.
depresyon belirtisi.
ölmüş mü?
tam alıyordum kaygı geldi awq. bela gibidir bela.
Depresyonun acı gerçekleri göstereceğine dair ilk belirtilerinden biridir.
Kur'an meali okuyun.

Yaradanı araştırın.
Yine geldi. Zaman zaman etkisi azalıyor ama şu olay beni hiçbir zaman tam olarak terketmedi lan. Bilinçaltıma koyim.