o gün hepimiz tükeneceğiz güntekin..

eheh aslında çok komik.. şimdi sevgiliyi kollarına alıp döndürmekten gir , eski sevgilinin ellerini ön cebine koymasından çık iki insanın yaşayabileceği her türlü sahne * her sözlükte forumda orda burda dile getiriliyor..

bi gün yok ki sevgilisiz başlık açılmasın..

ya aslında tırt bişi bu.. bazı şeyler yaşanırken güzeldir.. bazı şeyler de hakkında konuşurken.. mesela ki , 80 yaşındaki ninemle konuşurken onun anlattığı hayat hikayeleri bana masal gibi gelir "abdülhamit kaçarken , kadının subay kocasını da almış yanına kadın 5 çocukla bi başına kalmış , mağaralarda yaşamış" , "o günden sonra kimseyi sevememiş bekar" bu gibi hikayelerkonuşmak zevk verir mesela sadece.. ya da komunizm hakkında konuşmak , komunizmi yaşamaktan daha güzeldir.. lenin ve stalin öhöm öhöm diye yeşil parkayla arkadaşlarla bi kafede oturup dünyayı kurtarmak , dünyayı gerçekten kurtarmak için götünü kaldırıp bişi yapmaktan daha güzeldir..

ama bu sevgiliyle yapılan şeyler böyle değil be güzelim.. böyleydiyse bende bi hata var.. insanlar sevgililerini , artık en mahremlerini en mahrem dakikalarını bile anlatıp prim yapmak peşinde.. ya kızı döndürdüysen döndürdün , boynunu öptüysen öptün iyi güzel de , bunu hangi kafayla hangi amaçla yazıyosun ? gözlerini katıp o anı tekrar tekrar yaşamak varken ne diye herşeyini pat pat ortalığa döküyosun ?

üf daha yazacaktım sıkıldım.. tırtsınız olm.. ilişkileriniz filan bi kaç entrylik..gözleri kapatıp o anı tekrar yaşamayı bırak , bazı şeyler gerçekten anlatılya kıyılamaz.. sikseler kelimelere dökemezsin.. sevgilinkokusu misal.. üzer adamı böyle mdesini burur ne biliyim bak anlatamadım.. oysa siz hepsini evirip çevirdiğiniz bütün entryler bütün yaşananlar aynı..

bunun derdine yanın.. bi kaç artı alırsanız o romantik anlarınızla sevinin.. yanınıza tek kar kalan bu olacaktır zira..
(bkz: sevgilim haklı beyler)
(bkz: sevgilim yok beyler)
(bkz: sevgilim ve ben ayrılamayız)
dışardayım şimdi geliyorum , modunda birazdn coşması muhtemel durum , körüklemeyin efenim .
öyle bir şey yoktur.