bugün

muhtemelen olup da silmiş ya da gerçekten de cennete gitmeyi kafasina takan kişidir.
bendeniz olabilir.
facebook yok. connectedme2 mi ne diyorsanız, o da yok. ask.fm' de yok. twitter var ama kilitli hesap ve kullanmıyorum.
köylüdür
cahildir
ailesi tarafından mütevazi yetiştirilmiş namuslu insan bozuntusudur.
ne güzel insandır.
Sosyal hayatı gayet yerinde olup sosyal medyaya ihtiyaç duymayan insandır. Ayrıca facebook,twitter ve türevlerini saatlerce bilgisayar başında kullanmak insanı sosyal değil asosyal yapmaktadır. sosyal hayat dediğimiz şey sokaktadır 17 inç ekranda değil.
benim lan bu.olmadı hiç olmayacakta.
Şu dönemde bulması zor insandır. Bulunursa bağra basılmalıdır.
en asil duyguların insanıdır. evet.
Asıl köylü asıl cahil bu sözümona sosyal ağda vaktini hiç edendir kanımca.
siz gene iyisiniz bi de whatsappı olmayanları düşünün.
içine kapanık biri olma ihtimali kuvvetli kişi.
Arandıgında bulunmaz googledan.
biraz eksik biraz fazla yaşayan insandır.
Benimdir bide bunu soyledigimde hava attigimi sanirlar.
En iyisi olandır. Kendi hayatımı başka insanların hayatlarıyla kıyasladığımı fark ettim amk.
var öyle bir tanıdığım.

bir de kıza platonik aşık modundaydım , aylarca aradım bir mecrada hesabını ama yoktu.bir de bu kız ask.fm bile kullanan bi kızdı bırak facebook'u twitter'ı falan.

sonra öğrendim ki sevgilisi varmış , demek ki hacı bir nevi turnusol kağıdı gibi bir şey bu.kız hesapları açarsa bil ki manitadan ayrılmış , o zaman yüklen gitsin moduna giricem.
Nedense bir çok ateist'in farklı olmak için ateist olduğunu düşünmeye başladım.
Bana kalırsa bu insanlarda aynı şekilde farklı olmak ve
- bak ben sosyal medya kullanmıyorum.
yada
- bak sosyal medya hesabı olmadan da yaşayabiliyorum.
diyebilmek için bu şekilde davranıyolar gibime geliyor.
Bize Uludağ sözlük yeteer deeeyiin.
hiçbir sosyal hesabı yoksa gün içinde neler yaptığını anlatsın bizde yavaştan kapatalım zaman geçiriyo işte aq.
antropofobisi olan ve yüksek ihtimalle ezik ve kalitesiz bir insandır.
kafası rahat insandır. bana sözlük yetiyor.
(bkz: ben)
Tebrik ettiğim insandır. Zira her gördüğüm platforma üye olmak gibi bir hastalığım var, kullanmıyorum ama üye oluyorum.
Ulu hariç benim bu. Kötü yanı kimseyi tanımıyorsunuz kimse de sizi tanımıyor. Kimse dediğim yakin çevre hariç. Hiç hesabım olmadı gibi zaten merak etmedim. Bilemiyorum açsam yine bir sey değişmez.