bugün

hiç özel mesajınız yok

hayır hayır, özel mesajının olmamasının sebebi, bu sitenin çalışmasında bir sorun olduğu için değil. büyük ihtimalle sende bir sorun olduğu için hiç özel mesajın yok. demek ki sana özel mesaj atacak kadar yakın kimse yok. vaktiyle insanlara yaptığın düşüncesizce hareketler sonucu çevrendeki insanları teker teker kaybettin. şimdi üzülmekten başka yapacak bir şeyin var mı?

kendine ve hareketlerine çeki düzen verip, insanlar arasına karışmaya ne dersin?

yazısı çıkınca kendini örselenmiş, hor görülmüş hissediyorum. Mesajları silesi gelmiyor insanın.

+Bana mesaj geliyor tamam mı! Ben boşalttım.
pek bir ipleyeniniz yok.
çok da sikimde olmayan sözlükte hiç mesajınızın olmaması durumu. sanki mesaj gelince cebimize para koyuyorlar amk.
hayır hayır, özel mesajının olmamasının sebebi, bu sitenin çalışmasında bir sorun olduğu için değil. büyük ihtimalle sende bir sorun olduğu için hiç özel mesajın yok. demek ki sana özel mesaj atacak kadar yakın kimse yok. vaktiyle insanlara yaptığın düşüncesizce hareketler sonucu çevrendeki insanları teker teker kaybettin. şimdi üzülmekten başka yapacak bir şeyin var mı?

kendine ve hareketlerine çeki düzen verip, insanlar arasına karışmaya ne dersin?

insanın suratına böyle mi söylenir bu.
neden böyle ha, neden neden. diyeceğimi sanıyorsanız, diyebilirim.
mustafa abi nerdesin, nerde seni kız sanıp heyecanlandığım günler, dedirtir.
HiÇ karşılaşmadığım durum.
Allah düşmanıma versin, çok acı bir durumdur.
Mesaj kısmında yer alan söz.

Üstelik bununla da yetinmemişler, neler neler demişler;

"hayır hayır, özel mesajının olmamasının sebebi, bu sitenin çalışmasında bir sorun olduğu için değil. büyük ihtimalle sende bir sorun olduğu için hiç özel mesajın yok. demek ki sana özel mesaj atacak kadar yakın kimse yok. vaktiyle insanlara yaptığın düşüncesizce hareketler sonucu çevrendeki insanları teker teker kaybettin. şimdi üzülmekten başka yapacak bir şeyin var mı?

kendine ve hareketlerine çeki düzen verip, insanlar arasına karışmaya ne dersin?"

Bu kadar kırıcı olmaz zorunda mısınız, neden beni rencide ediyorsunuz?
açıklamasıyla beni derinden üzmüş hede.
kederlendiğim başlıklardan kapatın lan şunu.
Kimsenin nikinde degilsiniz, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz, seklinde acıklaması bulunur.
--spoiler--

--spoiler--

zall'ın atarlandığı durum. evet.
çünkü sen tam bir malsın çirkin orospu çocuğu şeklinde devamı getirilebilir.
Üzücüdür.

özel msj (590)
hiç mi?
bir tane bile mi yok?
olsun...
üzülerek tebessüm şeysi edilendir. *
Sözlüğü izdivaç sitesi zanneden moderator beyanı.
Böyle böyle ona buna yavşayıp abazanlık başladı işte.
güncel Önemli Başlıklar