bugün

Ölmeden önce yapılacaklar listesine eklenmesi gerekendir.
heybeli ada'da gece saat 3 de arkadaşlarla girdiğimiz iddia sonucu ilk karşılaştığımız faytoncuyu çevirip sarılma girişiminde bulunduğum ve hayatımda maruz kalmadığım bakışa maruz kalmama neden olan durum
Bizzat yaptığımdır. Yaşlı ve kadın olması işimi kolaylaştırdı * lakin sarılma sebebim de güzeldi * otobüs durağımda sabah bekleşirken evden hazırladığı ekmeğini paylaşmak istemişti. Çok yaşamasını dilerim hala *
Aklima hayrettin geldi.
Ne amaçla sarıldığına göre sonucu değişebilecek eylem. Ya sana destek olur ya köstek.
böyle bir durumda sarıldığınız kişi ben isem birkaç bin ahbabımdan birisiniz demektir. Otobüste il değiştirirken tanışmış olma ihtimalimiz yüksektir. Ya da herhangi bir düğünde bahçede kasa kasa bira içenlerin yanında tanışmış olabiliriz.
Genelde işteyken gelen insanlara birkaç gün eşlik ettiğim için bunu benden istiyorlar. Mesela çoğu alman ve ben anlamıyorum ama ortak bir noktada buluştuğumuzu hissediyorlar demek ki. O noktada sanırım bu ikimizi de iyi geliyor. Sarılmanın kimyası gerçekten bambaşka.
Tanıdıklara da sarılmamak en iyisi.