bugün

Bendim. Hiç beraber gezip tozduğum kız olmadı hemen hemen. Sadece okulda konuşurdum onlarla.
kendiyle yetinmeyi biliyordur, yalnızlığı sever vb bilimum şeyler. *
alâkası yoktur.
Sadece doğru kişiyi,gerçek aşkı ariyordur.
kendini derslere verse kesinlikle en azından inek kızlarla yine en azından çıkar arkadaşlığı ilişkisi kuracak kişidir. normal şartlar altında ise elektrik melektrik mühendisliği öğrencisidir muhtemelen. gitmeyin üstüne.
kendini derslere vermiş üniversitelidir. yarın diplomayı alıp işini bulunca ona ezik diyenlerin patronu olacağı kesindir.
lise aşkını unutamayıp '' abi yok ya aradığımı bulamıyorum ne yok abi öyle birşey nerden çıkarttın gay olduğumu doğru insanın gelmesini bekliyorum'' diyerek üniversite son sınıfa kadar bir tane manita yapamadan. ailesini münasip gördüğü biriyle evlenen bahtsız bedevi.
Akıllı geçtir. Benim tasvirimdir. Kızları umursamayan dünyada ki 2 milyar küsür 250 gramdan elbet bir tane karşısına çıkacağını bilen shaolin rahibinin sabırla bokunu yemiş kişi.
(bkz: Elenor ne güne duruyor)
one night stand takılan adamdır. ben dim mesela. takıldığım hatunla arkadaş kalmak istemezdim. ne gerek var vur geç.
makina yada motor bölümü meslek yüksekokulunda okuyan üniversitelidir. bu durumda olmaması çok normaldir.
ezik degildir.. akademisyendir gelecek planlari yapar asosyal olmasi muhtemeldir ama asla ezik dgildir.. **
sürekli bir arayışta fırsatta olup olan şanslarını bir süre daha bekleyeyim daha erken diyerek kaçıran bunun sonucunda hoşlandığı her kızın yanında 2 gün sonra birini görüp ben niye harekete geçmedim diye pişman olan kimsedir.
(bkz: odtü elektrik elektronik müh)
doğuda okuyor olabilir. kızın dış görünüşünden hoşlanırsınız yanına gidersiniz.
+merhaba tanışabilir miyiz?
-tanışalım gardaş.
+pardon ben bir lavaboya gidip geliyim.!!
zorunlu olduğunu bilmiyordur.
itü makine mühendisliği okuyan gençtir.
tek kıza harcayacağı parayı tek gecelik kızlara harcadığı düşünülen üniversiteli. ezik değil belki de çok daha cooldur bu yüzden.
kızlara para mı yedireceğim oğlum ben felsefesiyle yaşayan genç.
--spoiler--
- ya abi şu lise bi bitsede muagoim üniversiteye gitsek yauu..

- gitmek lazım olum dayımın oğulları karıya karı demiyomuş ya !

- hadi be , olum zaten karılar gelip kendi teklif ediyolarmış o kadar yani

- yoğh muagoim ya !
--spoiler--

tarzında konuşmalara sebebiyet veren halk türkülerine konu olucak liseli sendromlu arkadaşlardır .
parası yoktur, derdi çoktur, sevgili muhabbeti çekecek modda değildir.
ezikliğini kabul etmeyen olarak bir ben. sebebi ise kızların götünü kaldırmayacak kadar umursamıyor olmamdır. öv, etrafında pervane ol, am biti gibi dolaş, haysiyetini onurunu bi am için yerin dibine sok, teklif ettiğinde ya kardeşimsin der yada olmaz. ne gerek var amk. takıl kafana göre.
üniversitenin ilk yılında sabit sevgili edinerek tüm üniversite hayatında karşı cinsle bütün münasabetini kesmiş yada kesmek zorunda kalmış üniversitelidir.*
''the lonely shepherd'' modunda cool olma çabası içindedir. müzik çalarında sürekli zamfir'in bu parçası çalması kuvvetle muhtemeldir.
demeyin öyle ya. sizin kardeşiniz olsa.
parası yoktur.
Bir zaman sonra mutasyona uğrar, hilal cebeci panpişi olur.