bugün

entry'ler (29)

erkeklerin kadın tecavüzünden korktuğu ülke

bazı erkeklerin duyduklarında tahminimce ''ağa nereden alınıyor o ülke vatandaşlığı'' dediği yer.

ajdar a seni seviyorum diyen genç kız

doğumundan itibaren mağarada kalıp çıktığında ilk gördüğü şeyin ajdar olduğunu düşündüğüm kızdır.

chp nasıl iktidar olur

liderliği gerçekten! vasıf edinmiş bir başkanın gelişiyle iktidar olabilir.

tavla oynarken düşünen insan

tavla oynarken taşların hepsini birleştirip rakibide üzerine oturtmak istediğim oyuncu tipidir. yanlış oynayabilirsin ama yavaş oynuyorsan hak ediyorsun küfürü.

günde 2 duble rakı içmek

günün hızlı akışından stresinden yorulmuş, bezmiş, abartırsak gün içinde kan kusturulmuş kişinin kafasını dağıtabilecek yerdir. yuvarladıktan sonra ikinci kadehi küfürleri saymaya başlaması muhtemeldir.

babasına peder kayınpederine babacım diyen erkek

kılıbıklık derecesinde karısından korkan erkektir. büyük bir ihtimal iç güveysi olacağını düşündüğüm kişidir.

basshunter

all ı ever wanted şarkısıyla kalbimde yer etmiş dj.

yaran telefon diyalogları

anne-oğul
+oğlum nasılsın?
-iyiyim anne.
+bak oğlum sesin götünden çıkıyor gibi geliyor hasta değilsin değil mi?
-yok anne iyiyim.
+emin misin? sıcak bir şeyler iç. halsizlik burun akıntısı var mı? ilaç al olmazsa halsiz geliyor sesin.
-anne turp gibiyim.
+geleyim yanına bu hafta sonu iyileşirsin.
-anne çok kötüyüm öyle böyle değil. yataktan çıkamadım. ateşim var. halsizlikten konuşamıyorum.
+ah oğlum! kapat telefonu hemen yat dinlen.

taksiciye yüreğinin götürdüğü yere git demek

boş vermişlik halinin hat safhaya ulaştığı, karşınızdaki taksiciden muhtemel dayak yiyeceğiniz durumdur.

babanın söylediği unutulmayan sözler

''eşek kadar oldun. dışarıdaki senin yaşlarındaki adamlar evlerine ekmek getiriyor sen bir boka yaramıyorsun''. (taşşaklı bir üniversitede mühendislik okuyorum). o günden sonra hem okuyorum hemde çalışıyorum. babanıza şükredin. dışarıda nasıl adamlarında olduğunu düşünün. ders çalışmıyorsun dediğinde babanızın ilgisinden sıkılıyor musunuz? ben babamdan ilgi görmedim.

misafirlikte yapılmaması gerekenler

misafir gelen çocukların çevrelerine bu kadar hızlı adapte olmaları insanı kahrediyor. veletler koltukların üzerinde zıplamaktan ''anne acıktım'' ve en kötüsü de benim şu lanet bilgisayarım onların o lanet çikolatayla kirlenmiş elleriyle pislenmesi. çocukları olmayan aileler cansınız, çiğersiniz.

sevgilinin sakar olması

evlenmeyi iki kere düşünmenizi gerektiren durumdur. aksi taktirde babasının yada babanızın züccaciye olmasını dileyeceksiniz.

nedensiz mutlu olmak

fırtına öncesi sessizliktir. fazla sevinmeyin günün akşamında nedensiz mutsuz olabilirsiniz. ''hadi len oradan'' demeyin. genelde yaşadığım durumdur.

pırt yapan kız

anormal bir şeymiş gibi yüzüne vurulması gereken bir durum değildir iki cins içinde geçerlidir. gaz çıkarmak ihtiyaçtan kaynaklıdır.(bkz: http://www.kolonrektum.com/asiri-gaz)

hoşlanılan kıza msn den şarkı atılan dönem

şimdilerin ''camını açar mısın?'' demekten daha romantik asılma biçimidir.

2 tl ye tavuk döner ayran ve üzerine kadayıf yemek

kokuşmuş eşek etinden döner-zehir gibi olmuş ayran alana iki yıl beklemiş buz gibi kadayıf bedava diye tahmin ettiğim. dışarıya atmak için mideyi ve bağırsakları tam gaz çalıştırmak zorunda bırakır. maazallah tuvaletten çıkamazsınız.

eski sevgili tarafından unutulduğunu anlamak

eski sevgiliye sövmek ve içmek için mükemmel bir sebeptir. ağlatır.

aşka dair anlamlı sözler

aşk dediğiniz şey bu kadar anlamsızken. aşka dair anlamlı sözler ne kadar anlamlı olabilir ki

yeşil pelikan silgi

silmek için çok uğraştığınızda yanmış plastik kokan ve ödevlerimi yeşil renk vererek yırtmak zorunda kaldığım ama buna rağmen atmaya kıyamadığım silgidir.

başkasıyla yat bu senin ihtiyacın diyen kadın

anlayış konusunda master yapmış kadındır.