bugün

bakışları ile kadın kişisini rahatsız eden erkektir.
belki kadın görmüştür daha önce, abazan bile değildir lakin baktığı kadında ilgisini çeken çok özel bir yan olabilir.
genellikle kadınların aradığı erkektir.
kendine bakılmasından rahatsız olan kadın görmedim ben hiç.
Ohaa kadın ah tayt ah pantolan falan bu ne lan kendinize saygınız olsun len.kendinize saygı duyarsanız kadın da size saygı duyar.malmısınız olum adama bakıyorum tırreğin teki böyle şeylerin peşinde mal aq.valla bazenleri buraya yazıyorum işte şöyle meme kalça cart curt tamamen trollük için. salakmısınız olm yapmayın böyle şeyler.aklınızı başınıza alın len.
bu ben oluyorum galiba.

(bkz: am çekiminin yer çekiminden kuvvetli olması)
ülkesinde başı açık kadın görmemiş afgan paki mülteci olabilir.
Hiç görmemiş olabilir.

Askerde vardı böyle çocuklar.
Öhöm benim.

Bundan asla gocunmam azizim. Böyle bakıyor olmam kadına olan saygımdandır. Evrimin bize yüklediği bir görev. Öyle ki çevremdeki bütün kadınlar benim olsun bana ait olsun istiyorum. Bunun için de mücadele ediyorum üstelik. Alanıma bir erkek girse direkt saldırırım. Ortamda başka erkek istemem. Ya o gidecek ya ben. Bugüne kadar hiç kaybetmedim mesela. Biliyorum bir gün kaybedeceğim ama, kaybedene kadar dölleyebildiğim kadar kadın dölleyip soyumu devam ettirmek. Bunu istiyorum çünkü türümün en sağlam dölü bAna ait. Kimse kusura bakmasın.

Evet ben bir hayvanım.
görsel
(bkz: otuz bir çekmekten çıldırdım)