benimdir efendim ayrica hic artida vermedim. cok seciciumdir.
Ben. Evet.
Ben. O kadar umursamıyorum kimseyi. Bir de size zaten allah vurmuş, bir de ben mi vurayım.
Bu benim. Hiçbirinizi sevmiyorum ama yazılanlara saygı duyarım. Zira yazmak zor.
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)

sen eksi oy vermezsen ben eksi oy vermezsem nasıl çıkar bu karanlıklar aydınlığa.
(bkz: oy)

iddiayı, abartıyı sevmem ama sözlüklerde bir yazanın notuna eksi verdiğimi, hatırlamıyorum.
elbette ben dahil eksi oy alan arkadaşlar vardır.
eksi oy vermemek kadar, bazı notları eksilemekte bir bakış açısı.
ille de aynı kanaati taşımam şart değil; üslubu hoş ve başlığa katkısı olan notlara katılırım; artılarım.
maddi hata olduğunu gördüğüm bir notu; yazan arkadaşa mesaj yoluyla iletirim.
kolay gelsin bakalım.
- oy verdim ama gammazlık yapmadım azizim.
işte o şahıs benimdir.
(bkz: hiç oy vermemiş yazar)
(bkz: kara murat benim)
'etliye sütlüye karismam,herkes istedigini yazsin' yazaridir, artılamaz da bu!
eksi oy vereceğime dokunmam daha iyi diyen yazardır. dokunmam arkadaş.
"bişey demiyom lan size gidin allahınızdan bulun." diyen yazardır.
"ot geldim, ot giderim" diyen yazardır. ulan hayata olumlu/olumsuz bir katkın olsun. bir şeye de sesini çıkar. her şeye ot gibi; "olsun abi be, mal da olsa, gerzek de olsa, saygısız da olsa, ahlaksız da olsa, ibne de olsa saygı gösteriyim. sevelim, sevilelim; dünya klark kent'e bile kalmaz." diyeceğine, olumsuza tepki göster. bir kere de isyan et süregelen saçmalığa. saçmalığa isyanın daha da saçma olsa bile bir kere de sesini çıkar, "sevmiyorum lan sizi" de. bir kere de "ortacı" olmaktan, önüne konandan yemekten, etliye sütlüye karışmamaktan vazgeç. bir kere de evin önünde üç kişi, bir kişiyi döverken çıkıp "ne lan amcıklar. tek kişiye mi gücünüz yetiyor." deyip temiz bir dayak ye. bir kere de, "aman abi. nemize lazım. biz karışmayalım, boşver." diyen yavşak arkadaşına siktir çekme bahtiyarlığına nail ol. bir kere de "koyum hepinizin g.tüne" deyip esaslı bir küfür savuruver dünyanın gidişatına. ulan o kadar saydırdım sana; bana bari bir eksi ver de, bir tepkin, bir duruşun, bir kimliğin olsun lan!
lsd kullanan yazardır .
seri eh işte veren ibnedir.
yeni yazardır; henüz sinirlerini zıplatacak bir entry'ye denk gelmemiştir.
ulu sözlük'te yazıyorsa eğer çok nadir bulunabilecek bir bitkidir, yazardır. zira, en mülayiminin bile "vay amına kodumun malı" diyerek eksi butonuna abandığına şahit oldum.
aylarca bu başlığı beklemiş, akabinde bu başlığa,
(bkz: aa bu benim lan) bakınızını vererek, yazarları; "ayy canıııım, hiç eksi oy vermemiş bak seen, ay ay yerim ben seni" şeklinde düşünmeye itip artıları toplamak isteyen yazardır. yemezler güzelim, bye.
eksi oy butonunu görmeyen yazardır.
(bkz: hiç eksi oy vermediğini iddia eden yazar)
(bkz: aa bu benim lan)***
muhtemelen arti oy da vermeyip ha babam "eh iste" ye abaniyordur.
herşeyi pozitif görme çabasında olan iyi niyetli yazardır. kimsenin üzülmesine gönlü el vermez.
'kul hakkıdır, adam usenmis yazmıs' diyen yazardır.
(bkz: yeminimi bozdurmayin)