bugün

ekşi sözlüktekileri panpişi ilan etmiştir.
ergenlerce değeri bilinmeyen bağyan twitter performer. memeler de güzel daha ne istiyorsunuz. var mı bunun gibi foto çekip twittera koyan.
daha birkaç yıl önce tesettüre bürünüp sözde islamiyeti yaşamayı isteyen kadındır. bugun ise malesef sadece 'allah ıslah etsin' demekten başka birşey gelmiyor aklıma.
isteyen insan açar neresini isterse sergiler kimsenin en ufak birşey söylemeyede hakkı yoktur ancak ben bu kadını gördüğümde nedendir bilmem midemi kaldırıyor. ne iş yaptığını ne bok yediğinide bilmiyorumdur. gerizekalı mıdır(?) kendini gerizekalı mı göstermeye çalışıyor onuda anlamamışımdır.
ilgi nasıl çekilir iyi biliyor, zeki kız. twitterda iki soyundu yeniden popüler oldu. ölseydi bu kadar entry girilmezdi. sıradan biri. hatta daha altı. böğğğğ, kaka biri. itici...
aynı zamanda çıplak poz verip aynı zamanda da tesettüre bürünen kişiliğini oturtamamış,hayatında git geller yaşayan,televizyon tarafından Türk toplumuna 'mal' edilmeye çalışılan ama Türk toplumunun mal ettiği saçma sapan bir döl israfıdır.
(bkz: döl israfı)
ülkedeki erkekleri bir anda galeyana getirmiş ve bir çift memeden dolayı gündem sağlamış kadındır.

o değil de beyler, anlam veremiyorum. bu kadın sürekli göğüsleri açık bir halde fotoğraf paylaşıyordu. destekli iç çamaşırının yaptığı çakallığa bakar mısınız? dfşldsif gerçekten hayret edilesi bir durum. tonlarca kadın memesi gören adamlar, ilah ilan etti kadını yahu.

kadın zeki ayrıca, sadece meme yok bu fotoğrafta diyor. alt tarafa dikkat etmelisiniz diye bas bas bağırıyor resmen. bakışlarından anladım ben. yuh diyorum. meme bee. iki tane meme. sürekli gördüğünüz memelerden. ne meme düşkünü, ne abazaan bir toplum olmuşuz.

bence burdaki ilgi çekme durumu tamamen saat ile ilintili. evet evet. gecenin bir yarısı paylaştı ve egosunu fazlasıyla tatmin etti, gündeme oturdu. ülkenin dostoyevski'si oldum felan dedi lan kadın. amacına ulaşmış bir çift memeden sonra kendisini kutluyoruz. artık bir albüm yapar bunun şerefine, panpişleri olarak siz de satışta bol bol yardım edersiniz.

- ama hilal'in memeleri başka tımam mı?

+ hee iyi bakalım dfdşsfls. allah da sizi bildiği gibi yapsın.
tek bir caps ile 195 entry kastırabilen magazin trollü.
kabul edin; çirkin kadın.
vücudu güzel, sıcakkanlı ve bi cazibesi, albenisi var. ama yüzü hakkaten çirkin.
sol frame e götünü dayamış hatun. kalkmak bilmiyor.

(bkz: kız mıdır kadın mıdır bilmem)
ulan ben böyle bir şey görmedim arkadaş kadın dün gece twit atmış bugün gündem. yarın ben de üstsüz poz vercem bakalım takipçi sayım kaç artcak? değişiklik olursa haber vercem kankişlerim. **
(bkz: ulan neyse ben bir şey demiyorum)
be kadar entry kendisine değil, memelerine girilmiştir, bir memeleri kadar ilgi çekememiştir bu zamana kadar. memelerine laf yok tabi, güzeller.
twitter da olay yaratan an itibariyle de video paylaşacağını vaad eden kişi.
https://twitter.com/#!/hi.../status/87918729400291328
survivor'ın yeni kadrosu'nda görmek istediğim şahsiyet.acun bir de ajdar'ı götürsün başka kimseye gerek kalmaz.
dün geceki fotoğrafı ayarında bir paylaşım daha yaparsa sözlük tarihlerinin bir günde en çok entry girilen başlıkları dalında kırılması güç bir rekora imza atacak olan şarkıcı.
lan erkeğiz işte vermiş fotoğrafı bakıp uff memelere bak aga de geç.türkiyenin durumu içler acısı artık falan ne gerek var öyle şeylere.ne alaka türkiye ile hilal cebeci?

edit : sözlükten karı kız düşürmek için ''yaptığı iğrençliktir yaa'' tarzı yazı yazanlar bekleyin yanıcak özel mesaj kutunuzun ışığı.
zeki kadındır. göğüslerini göstererek hayatı boyunca yapamadığı reklamı sosyal medyada yapmıştır. *
hakkında bu kadar çok entry girilince, şikeden içeri alındı sandığım kişidir.
kendisi oyhhşş niteliğindedir. bunun dışındaki şeyler beni ilgilendirmez. *
twitter`da gögüslerini göstererek reklamın kralını yapmış insandır.
doyurucu bir pazarlama zekasına sahip eriyebilen peynir.
video da paylaşacakmış. baya baya kurumsallaşma aşamasında bu yahu.*
(bkz: paylaşıyor efendim durduramıyoruz)
uludağ sözlük, itü sözlük, inci sözlük vs. sözlük yazarlarını yasa boğmuş hatun.

https://twitter.com/#!/hi.../status/87927346564308992

(bkz: anne bizde niye yok)
bu geceki seansı merakla beklenen tatlı kız. havuz kenarından çıkmış az önce, biz de bekliyoruz bakalım.
bu geceki donsuz fakat sütyenli şukuluk capsiyle erol köse'nin twitterda ve sözlüklerdeki hitini egale ederek zirveye oturmuştur. Bunu çekemeyen erol köse de caps modasına uyar mı diye düşündürüp tırstırmaktadır.
o silikonları beynine de taktırsa ya dediğim kişi. malum biraz var gibi gözüksün.
güncel Önemli Başlıklar