bugün

rahatsızın önde gideni. ironi mi yapıyor bilmem ama ne olursa olsun. her türlü kızdırmak istediği kesimi kızdırmayı biliyor. iyisin hacı, aynen devam bu yolda:)
ağızından sıçabilmenin en yalın örneklerinden.
gelip bana çemkiriyor millet. yahu karınız kızınız patladıldıysa yahut kızım seni patlattılarsa sorumlusu ben miyim a.ına koyiim ya?

biçare gibi gelip boynu bükük emrahvari konuşuyorsunuz lan, kimi de patlakları savunuyor. beyler, patlak bayanlar allah akıl fikir vermiş, koru demiş. ben mi öğreteceğim size bunu. olanı söylüyorum. patlaksınız işte, paatlaaak.

bi keriz buldunuz buldunuz, yoksa da evde kalacaksınız ve her daim sümüklü mendil gibi atılacaksınız a.q

kimi de çıkıp sürekli bu devirde... bekaret beyinde falan diyor. bunu diyen erkeğin bacısına bi tur bineyim desem ses çıkarmaz öyleyse? yani öyle umuyorum bu kadar rahatsa...

bırakın laf salatalığını. karınız patlaksa içi güzeldir işte. çakmak çakmak size baksın, sizi sevsin içten de ama mahmutun ki kocamandı keşke terketmeseydi de bu kerize kalmayıp koca koca hortum gibi y.raklar yeseydim desin.

mahmut mutlu, siz mutsuz???

ben haksız, siz haklı??

hangisi doğru.

kararı saf tartınızda iyi tartınız.
eskiden kaliteli bir trolldü, daha sonra sadece bir trolldü, oysa şimdi yaprak dökümü gibi;
ne kalitesi kaldı, ne trollüğü, saçma sapan dolanıyor ortalıkta. zirvedeyken bırakmayı bilmeyenlerden.
yazık onca emeğine.
hehe komikti bu hiçbişrörörö adam yada her neyse evvelden.
bence de artık bluevelveyle çiftleşmeli ve daha dinamik, daha zeki, daha enerjik trollere bırakmalı işi.
çiftleşme konusunu kendilerine bırakıyorum. patlak, kaçak var mıdır bilmem. aralarında anlaşıp üresinler bi şekilde...
--spoiler--
aman tayyibim böyle ahlaksızlık ve kahpelik olamaz diye haykıracaktım ki adamın iri kıyım olduğunu görünce korkup kapıya doğru çıktıktan sonra bağırmayı düşündüm.
--spoiler--

bu nasıl bir allah' sızlık ulan?!
dinden imandan bahsedip duruyorsun bir de?
ben de az tayyip erdoğan değilim hee.
bulduğunu zanneden ama hala arayış içerisinde olan yazar.
(#11773946) böyle bir entry girip de nasıl çaylak olmuyor ya da silinmiyor ben anlamıyorum. 15 16 yaşında izmirlilerin sikişmeye başladıklarını, kordonda bacak omza yaptıklarını filan söylüyor. şimdi ben bu kişinin anasına, kardeşine, sülalesine sikişmeli şeyler yazsam çaylak edilirim. o yüzden yazmam.
http://elestirbeni.com/hbbia
(#11776930)
(#11776875)
dayanamamış ciddi entry girmiştir. bunu her zaman göremezsiniz. recep akdağ'a o bile dayanamadı.

(bkz: neler oluyor hayatta)
(#11768262) entry ile beni gülme krizine sokmuştur. e adam haklı beyler.
yazdıkları kendi başına gelirse hiç şaşırmayacağım yazardır.
sizlere olan sevgim sokağın tavanı kadar, aynen şarkıdaki gibi. üzmeyin habibinizi, üzmeyin dindoşunuzu.
--spoiler--
evet efendim...
--spoiler--
b.s.g. ÇAY DA KOYMASAN OLUR.
beni taklit eden kişi. daha çalışması, 11+29 fırın ekmek yemesi gerekmektedir.
yaşama sebebi olmayan troll.

(#11696713)
üreticiliği sıfırlandığından başlık canlandıran yazarımsı;

(#11796158).

başlığı canlandırıp kaçacak kadar yürek sahibidir.

seni gidi seniiii.
kızlarla ne alıp veremediği var hala anlayamadıgım tuhaf canlı. ya sanane kim kız kim kadın. evlenme istemiyorsan, kimseyi küçümseyemezsin kimsin ki millete laf atıp duruyosun. amk zorla evlendirdik sanki istemediği biriyle. kendi kendine girmiş triplere. kimsin sen ya. senin gibi yobazın ağzına mı kaldı kızların namusu. kim ne isterse kimle isterse onu yaşar. millete maval okuma lan. hayatnda hiç kimseye dokunmadın, birinden hoşlanmadın, ya hepsini geçtim hiç mi birine bakıp ya güzel kızmış demedin mi sanki?? kimi kandırıyorsun birader. namus bekçisi misin?? haddin bil. istemediğinle beraber olmazsın! bütün sözlük okumak zorunda mı senin abuk sabuk entrylerini! bir kızla beraber olmadıysan bile bakire olmayan bütün kızları laflarınla >taciz edip duruyorsun< zaten(!) delikanlı mısın sence şimdi?!!

edit:imla
istemediği bir yazarı okumak istemeyenler için 2 gün uğraştım ve sol frameden kaldır butonu kodladım. bunu yapabilirsiniz?

you can do it?

edit: 4 dil biliyorum.

ingilizce, rusça, latince, osmanlıca.

ben hepinizden entelektüel, dindar, zeki ve karizmatiğim.
gorunen o ki ingilizcesi süper olan yazardir. elim ayagim titredi arkadaslar adamda cift dil bile var!!11

edit: evet arkadaslar ben de tam olarak 24 dil biliyorum.

Türkmençe (Türkmence)
Tagalog
Setswana
tlhIngan Hol (Klingon)
faka-Tonga
Tok Pisin
Xitsonga / Tsonga
Tatarça (Tatarca)
chiTumbuka (Tumbuka)
Twi
(Tahiti)
(Ukraynaca)
(Urduca)
O'zbek (Özbekçe)
Tshivenda
Vietnamca)
Volapük
Walon (Valonca)
Wolof
isiXhosa / Xhosa
(Çince)
Bân-lâm-gú
isiZulu (Zuluca)
ingilizce bildiği için kendini bunu söylemek zorunda hissetmiştir. bu büyük bir şey değil git ingiltereye 3 yaşındaki çocuk bile ingilizce konuşuyor. (ahahhahaa)(!)(?)
dilimize kazandırdığı 'dindoş' kelimesi ile beni gülünç bir havaya sokan. yeni yeni tanıdığım. sanırsam troll olan yazar.
şu dakikalarda sıçıyor yine..