bugün

içinde nickim yazan liste.
Yazar olmanın ilk kuralı çaylak olmak olduğundandan mitevellit olmayan yazarlardır.

Haa sen ceza almayan demek istediysen, onuda ben tahmin edecek değilim amünü kırim. Adam gibi başlık aç.
dahil olduğum liste, direk allaha havaleyim.
(bkz: zall)

yazdığı entryler ne kadar şikayet edilirse edilsin modlar göt korkusundan zall'ı çaylak yapamamıştır. *
kerhanedeki bakireye benzer.
etliye sütlüye karışmayan adamlardır. ceza almak iyidir. sözlüğü biraz özleyin.
Ben 3 günlükle kaçırdığım yazar sınıfı.
Benim olmadığım listedir.

Sürekli ceza alıyorum. Artık ezberledim kuralları ve uslu duruyorum.
iki kere süresiz ceza yedim. ilkinde yanlış anlaşılma olmuştu hallettik, fakat iki gün önce art arda bilgi içerikli entry girince tekrardan çaylak oldum. farklı bir hesapla geri döndüm.

tanım: bir aralar dahil olmadığım liste. fakat artık şimdilik dahilim.
dönemine göre nasıl hapis yatmamış yazara yazar gözüyle bakılmıyorsa; hiç çaylak olmamış sözlük yazarına da yazar gözüyle bakmıyor olabilirler.
ona göre. hiç olmadıysanız özel mesaj yoluyla zall ya da herhangi bir moderatöre küfür ederek başlayabilirsiniz.
25 yaşındaki bakire kıza benzer.
suya sabuna dokunmayan, kravatıyla entry giren, muhtemelen çocukluğunda hiç silgisini bölmemiş, kalemin arkasını emmemiş, defterinden bir yaprak kopartmamış yazarlardır.
2013 yılından beri yazdığım uludağ sözlükte çaylaklığı bırakın uyarı bile almadım.
lise terk ama girişimciliği sayesinde iyi bi işi olan mesleğinde kıdemli bıyıklı amca.
dahil olduğum liste desem çaylak olur muyum acaba?
Şansı yaver olanlar. Kural bilirler.
herkes sözlüğe ilk geldiğinde çaylak olur. konu kilit.
Ben düzenli olarak en az ayda 1 kere çaylak olurum.

Çünkü çaylak yapilmak diye bir şey varsa olmak gerekir. Süs mü o?
Ben sanirim sozlukle iyi anlasiyoruz.
(bkz: j den hayvan jelibon)

ayrıca ilk yazdığım entry ile en begenilenlere girdim. *
genellikle uyarı ile yırtıp gitmediğim listedir. Bazen troller veya değerlere küfreden beyin fakirlerine dayanamayıp yardirinca hemen geliyor destek, bende kendime geliyorum tâbi.
Benim o. Etliye sütlüye karışmam. Uslu uslu yazarim. Ondan olsa gerek.
Benim amına koyayım.

Şaka şaka alın beni burdan çoğ sıkıldım.
Ciddi konularda ciddi yorumlar yapıp vakit öldürmek için sacmalayanlarla sacmaladigim için hiç olmadım.
bir kez olduğumdur, sırf kıskandılar beni o yüzden çaylak yaptılar.