bugün

aangelicaa için ankara dan helikopter kaldıracağımız zirvedir... karşı ödemeli tabiki...
davet edilmediğimden mütevellit icabet etmeyeceğim zirvedir..

(bkz: ayrımcı organizatörler)
eşşağan ala gazuğu davet edilmediğinden mütevellit ikamet etmeyeceğim zirvedir.

- ne daveti lan -
hala utanmadan davet bekleyen gazukların ada da eğitileceği zirvedir... -ahahahaha-
adada esege ters binip bir nevi nasrettin hoca tadi yasayacağim zirvedir.
--spoiler--
tutunamayanlardan: kendisini getirsin yeter, sırf sen gel diye piknik yapıyoruz bak... * *
cedric: kendi elçağızıyla yapılmış browni
lavinya : börek ve kimse yazmazsa ben yazarim'ı getirsin
lock: armyy'i getirsin yeter
pafkuf: senden sadece kendini getiriver, özleye özleye bir hal olduk valla *
mulayim: halden en taze meyveleri
tucimania: saçlarını alsın gelsin yeter, rüzgarda savuracak bi'şeyler olur elimizde
alwayssleepy: grand ekinoks'u getirsin *
st27: +1'ini getirsin artık *
fevkaladenin fevki: o güzel sesini,
arjen robben: bi zahmet gel artık bir de imzalı şevşenko forması getirirsen süper olur *
arzoom: kedisini
fatal: karpuzkabugu'nu o karga'yı, karga da fotograf makinasinı... en çok yorulacak olanda benmişim m.k...

ve

diğer yazarlarda gelmekte özgürdür... *
--spoiler--

organizatörlerden birinin sözlük yazarları arasında çok bariz bir şekilde ayrımcılık yaptığını görmemiz yönünden çok mühim bir önem arzeden zirvedir..

diğer sözlük yazarları da gelmekte özgürmüş"..

pabucumun organizatörü..
eşşağan ala gazuğundan eşşeği alıp gelmesini istediğimiz zirvedir..*
ayrımcılık yapılmamış sadece o kişilerden belli bişeyler istenmiş zirvedir, çekemeyen kazıkların gelmemek gibi bir lüksü olmadığı için eklenmemiş olan zirvedir...

--spoiler--
ben bir papucum, organizatörler giyer beni ve kızıldır renklerim kustuğum kanlar gibi...
--spoiler--
uzun zamandan beridir süren alerjiyi * daha yeni yeni atlatırken, sınav zamanına denk gelmesi ile yine g*tüme patlayan zirve olacak sanırsam. oysa gidip sevdiğim birkaç yazarı ip atlarken izlemek güzel olacaktı.*

not: eşek arılarına dikkat edin...
dağılın lan demek istediğim zirve. davetli davetsiz herke$ler gidebilir/gelebilir. polemik yapmayın...

he bi'de zirve ayağına sözlüğü foruma çevirmeyin *
zirveden bir gün önce heybeliadada kundakcilik yapmam gerekecek olan zirvedir. fena mi araziyi satin aliriz uludag sözlük sosyal dinlenme tesisine ceviririz. *
erkut abi * nin benim gelmem durumunda kötü şeyler olacağını söylediği zirvedir. * *
ghost whisperer'ı kandırabilirsem geleceğim zirvedir.

edit: kandıramadım...
ertelenmezse ben ve benim gibi pekçok yazarın gel(e)meyeceği zirvedir. budur.
bir grup yazarın bir araya gelerek geyik yapıp eğlenecekleri zirvedir. "başlığı sol frame'e getirmeye çalışmak" mı ? alÂkası bile yok.
istanbul'da olurum umarim ve insallah katilabilirim.
öğleden sonra katılacağım zirvedir. bana da yiyecek birşeyler bırakırsınız umarım.
okulun son haftasına denk geldiği ve hala final projemi hazırlamadığım için ve bunu yeni hatırladığım için katılamayacağım ama yine de belli olmaz işim erken biterse gelirim zirvesidir.
kesin geleceğim zirvedir, yani belki, hemen hemen yüzde 20 falan.
istanbul tayfa olaraktan çok eglenilecegi garanti olan zirvedir. lütfen katılınız efenim. geliyorum diyip, gösterip geri cekmeyiniz. bu zirve asrın zirvesidir, kaçırmayınız.
organizatör olarak hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağımız zirvedir. başlığı vurun kahpeye yapmayınız gelecekseniz entry giriniz.
forum/chat tarzına hayır *.
kursum dolayısıyla öğleden sonra katılabileceğim zirvedir.
gelen yazarlardan birinin yaprak sarması yapıp getirmesini beklediğimiz zirve... *
17 haziran da dördüncüsünün yapılmasını istediğim zirve. katılmayan nah böyle* olsun.
zirveye gelmeyeceğim yine de entry giriyorum başlığa.

eğer ertelenirse yaprak sarması yapıp getireceğim zirvedir.