bugün

Bir tirrek gene tüm abazanlığıyla yalıyor. Azmine hayranım bu bebenin. Evet.
en kaliteli mi bilmiyorum ama metabolizma yaşı en küçük yazarımızdır.
hexa bile eksilemiş arkadaşı. *

edit: eksilememiş. üzgünüm.. *
gece gece birden akla gelen gerçeklik.

ayrıca youtube'un da en kaliteli youtuberıdır.
gece gece hayırdır inşallah denilen gerçekliktir.
O kim ola ki??
bana sabah programlarında seksen milyon şuan bizi seyrediyor diye kitlelere yön verme sorumluluğu taşıyan ablaları hatırlatıyor.
doğru bir tespitdir.

(bkz: düşmesi lazım)
görsel
elon musk diye sayıklarken

tülinin caneriyle çıkarsa karşımıza ben şaşırmam şahsen.
Hala düşmedi mi bu amk.
yok lan bildiğin gerzek..

büdütto: tuğla entry inşaallah is loading now.
3-5 fotoğrafını attı diye bu onu kalitesiz yapmaz.
Gayet de zeki bi hanımefendi. Entryleri tatmin edici. Kültürlü, bilgili çünkü. Bi de metabolizma yaşı da 16 daha nolsun? *
Bu kıza laf edenler önce açıp iki kitap okusun, beş on cümle kurmayı öğrensin sonra eleştirsin.
Vasıfsız halinizle nitelikli insanlara saldırmanız oldukça gülünç.
Yanlız demin bir şey oğrendim kendisi benim soydaşımmış. Anlamaliydim zaten o çekik gözlerden. O sincapsı sevimlilikten..

Şuandan itibaren kendisine olan sempatim derin bir sevgiye dönüsmüş durumdadır. Kotu anlamda anlamayalım bunu lütfen.

Artik Kaliteli bir insan olmadıgından katiyetle şüphe duyamam. Kayip kardesimi bulmuş gibi sevindim.
Tamam paylaşımları bilgi içerikli iyi hoşta hep kendi egolarını piyasaya sürüyor sonunda yani demem o ki dünya benim etrafımda dönüyor kimseyi takmam izlenimi. Bu da hoş değil bir yerden sonra. Olay bu.
aksini iddia edenin çükü kopsun. sen de inşallah bi gün düşürürsün abaza kardeş.
Kıllı mıllı kızsa uludağ sözlükte her türlü gideri vardır; karması nasıl eksi hayret.
arada çocukça işler yapmasa

genel de enteresan bilgiler veren yazarımız.
şeyda mı bu la dedim görünce. şeyda sen misin miniğim?
Bir tespit.

Kanka selia da olabilir.