bugün

(#15832275) lan sözlük çoluk çocuk la muatap ediyorsun ya alacağın olsun.
üç etekli ak pusulu türkü bakışlı
kadınlar yürüyor dağlara doğru
leylak moru gül kurusu dağlara dogru
özlemlerle acılarla bir anadolu
sivas'lımı urfa'lımı bilemem gayri.
Boş konuşan klavyeci kürt.
(#15848605) kardeş dedikleri halkı ve onun ordusunu düşman olarak gören kürt ırkçısı.
beni kürdistana giremeyeceksin diyebilecek kadar geri bir zekaya sahip, yazar olamayacak kadar salak yazar. senin gibi böceklerle değil kürdistan bir bok yapılamaz. moderatörler de böyle pkklılara nazsıl gözyumuyor.
provakatör olsa gerek yine de hoşgelmiş..
yemek yediği kaba sıçan bir yazardır.
hakaret edenler karşı sessiz kaldığımız için herhalde mod görmezden geliyor formata uymayanlar ceza alırdı böyle formatının amk hakaret edenlere onlar gibi seviyemi düşürmeyecegim anne ler kutsaldir. eğer bir sözlük te insanın annesine atalarına değerlerine hakeret ediliyorsa o sözlügun kalitesi ayaklar altında hakeret edenlerin götünü eşek siksin yapılan sadece soytarılık topunuz allah belasını versin. insanı zorla hakeret etmesini gerektiren bir sözlük alin siz karar verin.
Huday, hudey, hudey, dem, dem, dem, dem...Öhhö öhöm... Nicki alevilik kokan yazar.
bana çocuk diyen zavallı. senin gibi vatan haini olmaktansa bebek olmayı tercih ederim.
her kürt'ün pkklı olmayacağını belki de kendisinin de pkk'lı olmadığını veya pkk sempatizanı olmadığını iddia eden yazar. * ancak pkk'nın yaptıkları için onlara destek çıkar nitelikte entryler giriyor. doğuda görev yapmış biri olarak bu yazarın doğuda eksik olan bazı şeyler hakkında yazdıklarına katılıyorum. evet doğunun çok eksiği var. türkiye'deki bütün hükümetler malesef türkiye'yi batıdan ibaret görmüşlerdir. mevcut başbakanımız da maalesef öyle. hani yollar hastaneler, uçak limanları falan yaptrıdım diyor ama bunlar parası olanlar için güzel şeyler. doğuda istihdam olmadıkça oradaki halk nasıl kullanacak bunları? merak konusu. kaçakçılık yaparak mı? e su yok, bazı yerlerde hala adam gibi yol yok elektrik yok, eğitim yok, para yok... hani o pkklılar tarafından öldürülen siirtli genç kızın da söylediği gibi "güney doğuda doğmak 1-0 yenik başlamak" gibi. ancak bütün bunlar dağa çıkıp oldukça kalleşçe yönetmlerle başkalarının evlatlarını vurmak gibi hiçbir insaniyeti olmayan ve hayvanlığında ötesinde eylemleri yapmayı gerektirmiyor. bu adamları desteklemek seni onlardan ne kadar farklı kılar? kendisine de dediğim gibi o bayrağın kırmızısında lazın da, çerkesin de, türk'ün de, kürt'ün de, müslümanın da, alevinin de kanı var. birlikte yaptığımız bir şey zira. o kan bir kere birbirine karıştı mı ayıramazsınız. her ne kadar dağdaki ibneler kurşun sıksa da, her ne kadar bu hayvanların yardakçıları sosyalizm kisvesi altında kürt milliyetçiliği yapsa da, her ne kadar bazı türk ırkçısı ibneler katliam çığlığı atsa da ayıramazsınız. o bayrak öyle kalacak... ve emin ol haksız yere bir kürt'ü sırf kürt olduğu için öldüren türk'ün pkk'lıdan farkı yoktur. bunlar da bölücüdür zira... siz türkiye'de yaşayacaksınız. eğer bir haksızlık varsa elbette bunu insanlar demokratik yollarla en iyi şekilde dile getirmeli hatta bu demokratik yollarla savaşını vermelisiniz. ancak türkler'i kayırıyorlar, kürtler'i eziyorlar diye değil. insani haklarınız olduğu için. doğuda yaşayan yüzbinlerce türk de, türkmen de var... sen dağa çıkarsan, orada kendi kardeşini vurursan... sonun bir dağın başında yapayalnız köpek gibi ölmek olur. bunları destekleyip, pohpoh çekip insanları teröre teşvik edenin de teröristten bir farkı yoktur.
(bkz: yemek yiyen polisi öldüren orospu çocuğu terörist/#15877473)

zeka fışkırıyor lan adamdan. ülke iyi yönetilmediği zaman polis vurmak meşru haberiniz olsun.

(bkz: zeka)
(#15877473) ülke yönetiminin beğenilmemesinin bir sonucu olarak polislerin öldürülmesini gösteren beyin yoksunu yazar.
(bkz: allah vücudu verivermiş gerisini koyuvermiş)
pkk yanlısı, ne dediğini bilmeyen insanımsı.
nickinde bile meymenet olmayan terörist yanlısı. Belki kendisi de öyledir. O orospu çocuklarının kadar ateşli bi savunucusu olduğuna göre.
bir akşamüstüdür katil, muhteşem
alıp götürmüşler dost dediğini
almış rüzgârlar içini,
ümide benzer, sevdaya benzer...
soğuk bir namludur kör ve pusuda
ense kökünde zulüm,
ve sermiş cânım sofrasını dört başı mâmur
burnun dibine hürriyet.
seviyorum mümkün değil;
aranızda kurşun, yasak bölge var
sen genç, sevdan ölünecek kadar güzel
kanunu yapanlar ihtiyar.
(#15883170) uludere olayı ile dağlıca saldırısını bir tutan pkk yandaşı.dağlıca'daki gençler vatanı koruyordu.ailelerinden yüzlerce kilometre uzakta,allah'ın bile unuttuğu yerde milleti koruyorlardı.uludere'de geberen şerefsizler gibi kaçakçılık yapıp,sosyal ortamlarda orospu çocukları lehine fotoğraf,yazı vs. paylaşmıyorlardı.dağlıca'da şehit olanların arkasında duran bir devlet yoktu uludere'deki şerefsizlerin arkasında durduğu gibi.
(bkz: kürdofil)
varlığına rağmen kürtlerin sevilmesine sebep olan, ırkçı, komik, gereksiz yazardır.
dikkate alınmaması gereken şey.
silinmesi gereken pkk terör örgütü üyesi. aleni burada savunuculuğunu yapıyor. hala bu herif burda tutulması utançtır.
kürt-pkklı satanist.farkında bile olunmaması gerekn.
ifade özgürlüğü çerçevesine entry giren dünyanın neresinde ezilmiş insan varsa haklarını savunan onurlu yazar yasadışı faaliyetlere sonuna kadar karşıdır.
bu kürdofili nasıl halen silinmedi hayret ediyorum.
mağlup mu desem mahçup mu
ama ikisi de değil
ben garip sen güzel
dünya umutlu,

öyle bir tuhafım bu akşam üstü
sevgilim
canavar götürür gibi
iki yanım
iki süngü.