bugün

yeni bir sözlük yazarıdır...

(bkz: wellcome to hell)
türkçü ve turancı kandaşımızdır.
10. nesil adamın dibi yazar.
farkındalık sorunu olmayan yazar kardeşimizdir, sen çok gelmişsin gardaş. *.
(bkz: acısu parkındayım her şeyin farkındayım)
adam öyle bir nick almış ki ne yazsa entry ile uyumlu olur.
ergenler gibi eed yazan ve erkeğim diye ortalıkta dolaşan erkeğimsi yazar.
türkçe dilbilgisinden de nasibini almamış.
mk sabahtan beri kavga ediyorum evle ben alıyorum geri atıyorlar bu ne arkadaş millet de küfür edecek yer arıyor ya. içimizi dökelim dedik.
Demeyeyim demeyeyim dedim ama vaktim olsun seri eksileyecegim sinirden yazaridir.

Nasil attin lan, babam da atmisti ben ablama tasindim yine birakmadim kedimi.
Ulen durduramiyom kendimi migrenim tuttu.
Sana taktim oğlum.
Sucluluk psikolojisine gir, cikma yazari.
ateizmi seçmekten gurur duyan yazardır.
düşünmeye yatkın bir yazar.
hoşgelmiştir.
pilav yeni bitti ama çay var.
10.cu nesil adam gibi adam yazar.
--spoiler--

1-'' her şeyin farkındayım '' doğru yazımdır.
2- sözlük, üye alırken nick seçiminde türkçe karakter kabul etmez. ( ı, ç, ü..)
3- ironinin tanımını yapmaya zaten gerek yok, hemen hemen her sözlük yazarı az çok bilgi sahibidir.

buraya kadar gerekli bilgiler tamamlandığına göre asıl konuya geçelim.

'' herseyin farkindayim'' ise, bu cümlenin başlı başına bir ironi barındırdığını, ve bu ironinin bilinçli bir şekilde yapıldığını anlamayacak kadar düşünmeden anlamadan kişilerin nick altlarına direkt '' abie yanlış yazmuş yaa herife bah '' diye atlayan gerzek yazarımsıların bulunduğu bir sözlükte yazmaya çalışan 10.cu nesil bir yazardır.

istisnalar kaideyi bozmaz, fark edenler tabi ki olmuştur. onlara selam!

--spoiler--
Herseyin farkinda olan arkadasimiza;
Lorde- royals.
daha önce dediğim gibi; sözlükte dikkat çekmeye çalışan, tahminen 15-17 yaşları arasında olan, inci sözlük'e yazar olmak için gitse, orada bile kovulacak ergen yazar. daha her şey'in ayrı yazıldığını daha bilmiyor. sözlükte dikkat çekmek için din'e saldırıyor bir de.

beynini kullanması dileğiyle

görsel
yeteri kadar yaşamaya doyduğunda ihtihar edecekmiş.
insan hiçbir zaman yaşamaya doymaz ki. 80 yaşında da ihtihar etmek mantıklı değil.
he ula tamam atayızsın amk demek istenilen yazar. anladık güzel kardeşim. anladık. bende allahıma çok şükür ateistim.
Her şeyin ayrı yazılması gerektiğinin farkında olmayarak nickiyle çelişen yazar.

Acınası bir insanmış ayrıca, biZZAT kanıtladı kendisi.
nick altına girdiğim diğer entry bayağı canını sıkmış olacak ki aklına düştükçe bana sataşıyor.

tamam ironi yaptın "herşey" yazarak, doğrusunun "her şey" olduğunu çok iyi biliyorsun. aferin, sussana artık ufaklık?