bugün

(bkz: oynanır ki bunla)
vibratör kelimesini tuttum ve "o kadar şey arasından bunu mu tuttun yani?" diyerek azarladı. bir de pek bi' namuslu bu, açık açık "vibratör" yazmadı; "v*******" yazdı.
son derece gereksiz bir icat. tamam kardeşim bir şey yapmışsınız, ama çok gereksiz. safi zaman kaybı. bil istanbul altılısını, yap bir iddaa kuponu, öğrenci bütçemize katkın olsun. hani herşeyi biliyorsun ya. o zaman takdir edelim seni.

(bkz: olmadı)
tuttuğun şeyi bilsede bilemedin diye eğlenebileceğin kafa bulabilceğin kadının internet sitesi oluyro ve de lipton tabi.
son soru anında bilemeyeceğini hissettirir ama çat diye önüne yazıyor. ilginçtir, güzel bir uygulamadır.
sorduğu sorular arttıkça, neyi düşündüğümü bildiğini anladığım, "oha!" tepkisi eşliğinde tüylerimi diken diken eden kadın. korktum.

vallahi biliyor lan!

not: ayrıca şenay gürler hanım cazibesini konuşturuyor yine.
sorduğu sorulara verilen cevaplar:

ilgisi yok
ilgisi yok

-aaa ne kadar zor bir şey tutmuşsun yaa.pes etmek yok.

-aa tamam bilemedim ama napim şöyle bi baksana ikinci bi soruyu hakketmiyor muyum?

evdeki ses: sana can kurban. *
her şeyi soran kadın.
--spoiler--
buna böyle dedi, şuna böyle dedi, maya takviminin de sonuna yaklaşıyoruz..

--spoiler--
--spoiler--
"kız" düşündüm "travesti" dedi. yuh ulan. yaklaştı ama. helal olsun koçuma.
--spoiler--
milletin 'sik'ini, 'prezervatif'ini, 'vajina'sını, ondan sonra, 'penis'ini, 'göt'ünü vesairesini tutmaktan bi' hal olmuş kadın. yanlış ya da kötüye kullanma mevzusunda ne teşne milletiz be! başka bir şey akla gelmez zaten! varsa yoksa.. neyse, tekrarlamıyorum şu üstteki kelimeleri bir daha.

(buradaki sosyolojik çıkarımı ali atıf hocaya bırakıyorum heh)
gazoz açacağını bilememiş kadındır.
vize haftası tutulur mu deseydi cevabını bulacaktı ama baya bir uğraştı yok yere. cevabı p.... şeklinde verdi.
bu uygulama 4 5 yıl önce başka bir internet sitesinde vardı. günler boyu bilemesin diye abajur, panjur gibi garip şeyler tutmuştum ama sistem hepsinide bilmişti. bugünlerde modernleştirilmiş ve süslenmiş hali karşımıza çıkmış. *
hakkaten bildi kurşun kalemi bu hatun. helal valla.
her şeye evet dersen sorularının incir, hayır dersen rüya diye tahmin eden kadın.
burunları hep birşeylerin içinde olduğundan her kadın herşeyi bilir, itirazıda kabul etmezler.
penisi bilen ve "kaldırılırmı?", "başka şeyin içine girermi?" sorularıyla yaran kadındır.
bir süre sonra camdan a$ağı atılması kaçınılmaz olan kadındır.
bilemeyince bi triplere giren kadin.
en son deliği var mıdır sorusuna hayır cevabı vermemle bir çift taşağı bilen kadın..

aferim.
playstation ı bilemeyen kadın.
seçtiğim nesneyi "şıp" diye bilen kadın. korkuyorum lan.
"şişe"yi yirmi beş soruda bile bilemeyen kadın. ama yine de eğlenceli bir oyun.
(bkz: anne)
güncel Önemli Başlıklar