bugün

hayalimdir.

düşünsenize şimdi milyonlarca insan savaşmak yerine sevişiyor olsaydı?
kendi neslini tüketiyor, yokediyor insan.

(bkz: savaşma seviş)
(bkz: baykal ın seçim vaadi)
(bkz: Kültürel değerlerin kaybolması)
(bkz: insanlarla hayvanlar arasindaki farklar)
sevişmeyi eskilerin kullandığı anlamda düşünürsek güzel olan dünyadır. fakat diğer türlüsünün hayvanlıktan farkı yoktur.
zannımca sevgilisinin sevişmede kelepçe hobisi olan bireyin her sevişme sonrasında söylediği yakarma cümlesi.

(bkz: sen sıçtın ben de sıvadım)
mümkündür aslında.

sevişmekten kasıt ilk anda aklımıza gelen seks eylemi ve her türlü sapıklığın yaşanabildiği bir düzen değil elbet.

sevişmekten kasıt insan olabilmek, sevebilmek, sevdikçe sevişebilmek.
cinsel devrim olsa da sap ne yapar eder yine sap kalır.

(bkz: http://zirtlanz.blogspot....olsa-da-umut-sarkaya.html)
(bkz: yiğit özgürce sevişmek)
http://img138.imageshack.us/i/126kw2dy2.jpg/
prezervatif satışlarının tavan yapacağı dünyadır. okey microsoft u bile sollayabilir.
kimse yazmamış ben yazayım bari;

(bkz: ana bir bacı iki gerisine salla siki)
terbiyem bozuldu amına koyayım.
nüfus patlaması olacağı kesindir.
hayalle yaşayanı bir yaşamayanı iki kere sikeyim.
(bkz: namı kemal)
(bkz: geylerin de özgürce sevişmesi)
bu istek bayanlardan geldiği gün güzel bir gün olacak.
68'liler yerine , 69'luların harekete geçtiği dünya.
"herkes" kavramının sayısını arttırır.
özgürce sevişmek? biri sizi zorla mı seviştiriyor? fantazi uğruna elleriniz, gözünüz ya da herhangi bir uzvunuz mu bağlı? zorla mı bağladılar? aa, yazık. bu da benim mantığım.
dünyayı bilmem de gel batumda seviş özgürce denilesi.
dini baskılar olmasa zaten dünya böyle bir hal alır diye karşılık vereceğimiz hayaldir kendileri. ki kaldı ki dini arzulamayan , yaşamak istemeyen yani Allah ' a inanmayan , zina gibi kavramları haliyle kaale almayan biriyseniz kendinizi kısıtlamayın gidin sevişin derim.
baykal' ı da kralı yaparız lan, çok güzel olur, hoş olur.
dinlerin çöktüğü, seri katil, psikolojik suçlu ve diktatörlerin eriyip gideceği bir dünya olur.

Ütopyadır. Dakikasında devletler ve dinlerin paralı askerleri şiddetle düzen sağlar., yoksa kim mutsuz olup tapınaklara gidip kurban kesecek zırva dinleyecek?
zamaninda sevki yilmaz ne guzel demisti;

-madem esitlik istiyorsun bre .... adam.....
sevişme özgürlüğün vardır bazen sabun bile bulamazsın. seyahat özgürlüğün vardır bazen vapur parası bulup karşıya geçemezsin. sözde degil özde özgürlük olmalıdır. yalandır.